منچستریونایتد دیگر علاقه‌ای به خرید سانچو ندارد

منچستریونایتد دیگر علاقه‌ای به خرید سانچو ندارد

به گزارش تسنیم، باشگاه منچستریونایتد که تابستان گذشته به دنبال به خدمت جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند بود اما در نهایت به توافقی در این زمینه با این باشگاه آلمانی دست نیافت، به نظر می‌رسد که دیگر برنامه‌ای برای جذب این بازیکن ندارد. منچستریونایتد در تابستان اخیر حاضر نشد رقمی بیش از 80 میلیون یورو بابت سانچو بپردازد و در مقابل دورتموند هم حاضر نشد از موضع 120 میلیون یورویی خود کوتاه بیاید.

نشریه انگلیسی «اتلتیک» در این رابطه گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد دیگر علاقه‌ای به جذب سانچوی 20 ساله ندارد و قید خرید هافبک انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند را زده است. طبق این گزارش؛ مدیران باشگاه منچستریونایتد برنامه خود را تغییر داده‌اند و ترجیح داده‌اند روی میسون گرینوود که محصول آکادمی این باشگاه است، سرمایه‌گذاری کنند، بازیکنی که هفته پیش قراردادش با منچستریونایتد را تا سال 2025 تمدید شد.

نشریه «بیلد» آلمان اخیراً مدعی شده بود؛ باشگاه بوروسیا دورتموند که در تابستان اخیر روی سانچو قیمتی 120 میلیون یورویی گذاشته بود، حالا حاضر است در ازای 100 میلیون یورو او را در پایان فصل بفروشد. دورتموند که مانند خیلی از باشگاه‌های بزرگ دیگر به خاطر شیوع ویروس کرونا دچار ضررهای مالی قابل‌توجهی شده به دنبال این است تا با فروش سانچو بخشی از این ضرر را جبران کند.

جیدون سانچو که تا سال 2023 تحت‌قرارداد بوروسیا دورتموند است، این فصل در 29 بازی از رقابت‌های مختلف آمار 10 گل‌زده و 15 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/