مهر تایید سهامداران بر عملکرد بانک ملت

مهر تایید سهامداران بر عملکرد بانک ملت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مجمع عمومی عادی سالیانه این بانک منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۶۳ درصد از سهامداران و به ریاست مسعود نصر اصفهانی رئیس هیأت مدیره بانک ملت، نظارت قربان اسکندری مدیرکل بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد و سلحشوری نماینده سهام عدالت و منشی گری مجید ابراهیمی معاون مدیرعامل بانک ملت در امور حقوقی و نظارت برپا شد و پس از قرائت گزارش عملکرد هیأت مدیره از سوی مدیرعامل، سهامداران با رأی قاطع، صورت‌های مالی این بانک را تصویب کردند.

در این مجمع که حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی بانک ملت را از تمامی جنبه‌های بااهمیت منطبق با استانداردهای حسابرسی و مطلوب ارزیابی کرد، تقسیم ۱۳۰ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران رسید.

همچنین سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه‌های ایران و اطلاعات به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های مجمع انتخاب شدند.

قربان اسکندری، مدیرکل بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در این جلسه، عملکرد بانک ملت را در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ و در مقایسه با سایر بانک‌ها بسیار خوب خواند و گفت: مایه مباهات و امید است که بانک ملت با عملکرد عالی خود تلاش می‌کند که به قله‌های ترقی نزدیک شود.

سهامداران نیز در سخنانی، عملکرد بانک ملت را در سال گذشته بسیار مطلوب و قابل تحسین خواندند و از اعضای هیأت مدیره، مدیران ارشد و تمامی کارکنان این بانک بابت ثبت این عملکرد، قدردانی کردند.