می‌خواهند تمرکز مجیدی را بر هم بزنند/یک روز جادوگر یک روز گل گهر!

می‌خواهند تمرکز مجیدی را بر هم بزنند/یک روز جادوگر یک روز گل گهر!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر دوشنبه شب در خانه خود میزبان شهرخودرو انتهای جدولی است که این دیدار را باید برخورد سر و ته جدول دانست. آبی پوشان در حالی برای این دیدار آماده می‌شوند که سید حسین حسینی دروازه‌بان اول خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.

افشین حاجی پور پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی اظهار داشت: حساسیت و میزان دشواری این بازی دست کمی از دیدار قبلی آبی پوشان مقابل سپاهان ندارد. الان در مقطعی از لیگ قرار داریم که بازی سخت و راحت نداریم و همه تیم‌ها با همه توان مقابل هم به میدان می‌روند. تجربه نشان داده در چنین هفته‌هایی امتیاز گرفتن هیچ تیمی ساده نیست، به خصوص اگر حریف در معرض خطر سقوط قرار داشته باشد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: متاسفانه این روزها شاهد طرح یکسری حواشی برای استقلال و مجیدی هستیم تا تمرکز او را بر هم زده و زمینه از دست رفتن امتیازات مهم فراهم شود. مجیدی باید باهوش باشد و بتواند از کنار این حواشی به سلامت عبور کند. مربیان فوتبال علاوه بر توانایی در طراحی تمرین، بازی خوانی، مدیریت تمرین و بازی و خیلی فاکتورهای دیگر، برای موفقیت باید علم و توانایی لازم برای عبور از حواشی که رقبا طراحی می‌کنند را هم داشته باشند. امروز مجیدی با یکی از مهم‌ترین چالش‌های مربیگری خود مواجه است و این همان حواشی هست که رقبا به وسیله ابزاری که دارند برای او تولید می‌کنند.

وی افزود: بعضی تیم‌ها که زورشان در زمین به استقلال نمی‌رسد چند هفته‌ای است که دست به دامن حواشی شده‌اند تا امتیازات عقب افتاده شان را جبران کنند. همین‌ها هستند که یک روز بحث جادوگر را مطرح می‌کنند و یک روز هم گل گهر و بازیکن گابنی را به میان می‌کشند.

حاجی پور تصریح کرد: ما استقلالی هستیم و برای ما نام و تیم استقلال از هر اسم دیگری مهم‌تر است. همه عزیزانی هم که در گذشته‌های دور و نزدیک برای این تیم زحمت کشیده و پیراهن آن را بر تن کردند هم برای ما عزیز هستند. اما پر واضح است که استقلال برای ما عزیز تر از همه آنهاست. حمایت تمام قد ما پیشکسوتان امروز از مجیدی در واقع حمایت از شخص نیست و ما از نیمکتی که برای ما عزیز است حمایت می‌کنیم. این نیمکت امروز در اختیار مجیدی است و لذا ما باید پشتیبان و حامی او باشیم.

کارشناس فوتبال با اشاره به چند بازی پیاپی پیروزی نشدن استقلال در لیگ و جام حذفی تاکید کرد: مجیدی و تیمش باید این طلسم را بشکنند و هیچ فرصتی مناسب‌تر از بازی با شهرخودرو در خانه نیست. یک پیروزی کافی است تا آبی پوشان را بار دیگر به مسیر پیروزی‌های پیاپی بازگشته و بدون حرف و حدیث قهرمان این فصل لیگ برتر شوند.

مدافع اسبق آبی‌ها تاکید کرد: مهم‌ترین حریف پیش روی استقلال همین سپاهانی بود که به واسطه ضربه پنالتی در خانه خودش به مساوی رسید و از اینجا به بعد مجیدی و تیمش باید بتوانند از سد همه تیم‌ها عبور کنند.

منبع : مهر