نامه شورای شهری‌ها به بنیاد مستضعفان جهت ارائه بسته معیشتی به دستفروشان

نامه شورای شهری‌ها به بنیاد مستضعفان جهت ارائه بسته معیشتی به دستفروشان

زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره ارسال نامه به پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان جهت حمایت از دستفروشان پایتخت اظهار داشت: سال گذشته ویروس کرونا در آستانه نوروز سبب آسیب بسیاری از اقشار و صنوف مختلف به خصوص اقشار آسیب‌پذیر مانند دست‌فروشان شد.

 وی افزود: اقدامات و کمک های بنیاد مستضعفان سال گذشته با همکاری مدیریت شهری مانند تخصیص بسته های معیشتی توانست بخش چشمگیری از آسیب‌های وارده به این قشر را جبران کند.

 این عضو شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر گفت: درخواست دارم با توجه به تداوم شرایط دشوار ناشی از همگیری ویروس کرونا، اقدامات لازم جهت مساعدت به دست فروشان و زنان سرپرست خانوار انجام گیرد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: محدودیت‌های ناشی از رعایت پروتکل های بهداشتی به همراه جهش یافتن ویروس ۱۹ مانع از فعالیت بسیاری از دستفروشان و زنان سرپرست خانوار شده لذا همکاری بنیاد مستضعفان جهت حمایت از این افراد با کمک مدیریت شهری فرصتی برای کاهش نگرانی و دغدغه‌های آنها خواهد بود.

انتهای پیام/