ناگلسمان: فصل اولم در بایرن مونیخ فصل آسانی نبود/ هنوز جای پیشرفت دارم

ناگلسمان: فصل اولم در بایرن مونیخ فصل آسانی نبود/ هنوز جای پیشرفت دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از پیروزی 3 بر یک روز گذشته (شنبه) این تیم در خانه برابر بوروسیا دورتموند و مسجل شدن دهمین قهرمانی متوالی بایرنی‌ها در بوندس‌لیگا به خبرنگاران گفت: این فصل برای من فصل آسانی نبود. بردن این بازی و کسب عنوان قهرمانی برایم بسیار اهمیت داشت و به همین دلیل خیلی خوشحالم. دوش نوشیدنی آخر بازی هم احساس خوبی داشت اما واقعاً سرد بود. از سرمای آن هنوز هم دارم می‌لرزم.

ناگلسمان که اولین فصل حضورش روی نیمکت باواریایی‌ها را سپری می‌کند، افزود: می‌دانم که می‌توانم بهتر از اینها کار کنم. من هم سبک کاری‌ام را حفظ خواهم کرد، اما لازم است که در آن یکسری تغییرات مطابق با وضعیت تیم انجام دهم. با این حال اصول کار همان‌هایی خواهد بود که تا الان بوده است. فصل آینده بیشتر روی این اصول کار خواهیم کرد و از تاکتیک‌های جدید و متغییر خواهیم کاست.

سرمربی 34 ساله باواریایی‌ها افزود: ما هفته‌ای بسیار تلخ را پشت سر گذاشتیم (اشاره به باخت مقابل ویارئال و حذف از لیگ قهرمانان اروپا). در نیمه نخست این فصل ما اغلب اوقات بازی‌هایی فوق‌العاده ارائه کردیم و گل‌های فراوانی هم زدیم. در نیمه دوم فصل اما کمی فراز و فرود داشتیم. امروز اما بازیکنانم کار را تمام کردند. در کل ما در این فصل از لیگ، بسیاری از بخش‌های کارمان را درست انجام دادیم.

ناگلسمان درباره سخت‌ترین مقاطع اولین فصل مربیگری‌‌اش در بایرن مونیخ هم تأکید کرد: بازی مقابل مونشن‌گلادباخ که من به خاطر ابتلا به کووید در خانه بودم، واقعاً برایم سخت بود. حذف از لیگ قهرمانان هم با آن شرایط که خودتان می‌دانید، واقعاً تلخ بود. ما در حالت عادی اگر 10 بار مقابل ویارئال بازی کنیم 9 بار آن را می‌بریم، اما گل خوردن به آن شیوه در بازی برگشت واقعاً دردناک بود، چون ما برای لیگ قهرمانان برنامه‌های بزرگی داشتیم.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم