نبرد مرگ و زندگی در اصفهان / تارتار بی بهانه و پرانگیزه

نبرد مرگ و زندگی در اصفهان / تارتار بی بهانه و پرانگیزه

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس دو تیم ذوب آهن و پدیده مشهد از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند رقابتی که در آن دو تیم دنبال چیزی جز برد نیستند.

ذوب آهن در حالی در فولادشهر میزبان پدیده مشهد است که با احتساب بازی حذفی هفت بازی است که گلی نزده و از پنج بازی اخیر خود تنها یک تساوی بدون گل مقابل سپاهان کسب کرده، این در حالی است که نماینده مشهد در لیگ برتر در پنج بازی اخیر خود یک برد و یک تساوی داشته است.

کفه سنگین ترازو در آمار به نفع ذوب آهن

این دو تیم تا به حال ۱۷ بار مقابل یکدیگر قرار گرفتند که سهم ذوب آهن از آن هشت برد، چهار تساوی و پنج باخت بوده و در سمت مقبل مشهدی‌ها پنج برد، چهار تساوی و هشت باخت داشته اند تا از لحاظ آماری در جایگاه پایین‌تری قرار بگیرند.

البته در پنج بازی اخیر رو به رو پدیده دو برد و ذوب آهن یک برد کسب کرده‌اند، البته آخرین بازی لیگ برتری دو تیم در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد با نتیجه دو بر یک به سود ذوب آهن به پایان رسید تا تارتار در سودای دبل کردن رقیب خود باشد.

دروازه باز پدیده مهمان طلسم شکنی ذوب آهن

ذوب آهن در حالی با روند هفت بازی گل نزدن مقابل پدیده قرار می‌گیرد که شاگردان احمد عباسی بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارند و می‌توانند میزبان گل‌هایی از مهاجمان ذوب آهن باشند که طلسم تهاجمی این تیم را بشکند.

البته از سوی دیگر ذوب آهن دومین خط حمله ضعیف لیگ را در کنار همین پدیده و بعد از فجر سپاسی در اختیار دارد تا احتمال بازی کسل کننده نیز دور از ذهن نباشد.

در کنفرانس خبری چه گذشت

در کنفرانس خبری قبل از این بازی مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از تلاش همه جانبه تیمش برای پیروزی پرده برداشت، تارتار که روزهای خوبی را سپری نمی‌کند هر نتیجه‌ای جز برد را نتیجه‌ای ضعیف می‌داند و تلاش می‌کند تیمش برنده از زمین خارج شود.

همچنین در سمت مقابل پدیده که سرمربی خود را در این بازی به دلیل محرومیت در اختیاز ندارد از طریق مربی خود اعلام کرد که تیمش برای بازگشت به مسیر خوب خود و فرار از منطقه سقوط تلاش کامل خود را خواهد کرد.

منبع : مهر