نشست خبری دربی عامل جریمه فرهاد مجیدی می‌شود؟

نشست خبری دربی عامل جریمه فرهاد مجیدی می‌شود؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس فردا شنبه در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

باشگاه استقلال روز چهارشنبه اعلام کرد که به عنوان میزبان این مسابقه، خواهان برگزاری نشست خبری سرمربیان دو تیم در محلی است که خود این باشگاه تعیین می کند.

با این حال سازمان لیگ تاکید دارد که هم فرهاد مجیدی و هم یحیی گل محمدی سرمربیان استقلال و پرسپولیس امروز جمعه باید در سازمان لیگ حضور یابند و پاسخگوی خبرنگاران باشند.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ضمن احترام به درخواست باشگاه استقلال، در سازمان لیگ در خدمت سرمربیان دو باشگاه هستیم و مطمئنا نشست خبری در سازمان لیگ برگزار می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که اگر فرهاد مجیدی در سازمان لیگ حاضر نشود، برای او جریمه در نظر گفته خواهد شد؟ تاکید کرد: این روال قانونی خودش را دارد. اجازه بدهید قبل از دربی صحبت از جریمه نکنیم و بگذاریم تیم ها راحت باشند!

مهدی همچنین در خصوص اینکه این اقدام از سوی باشگاه استقلال قانونی است، گفت: اگر باید اجازه ای صادر شود، درخواستشان را باید زودتر از موعد ارائه بدهند و نه در قالب «فورس ماژور». در شرایط فورس ماژور، این تصمیم خارج از دستور می شود و ما هم روال خودش را انجام می دهیم (نشست را در سازمان لیگ برگزار می کنیم).

منبع : مهر