نظرم بعد از حضور در زوریا تغییر کرد/ آمادگی خوبی دارم

نظرم بعد از حضور در زوریا تغییر کرد/ آمادگی خوبی دارم

به گزارش مهر، شهاب زاهدی درباره حضورش در تیم زوریا لوهانسک و اینکه برای نیم فصل دوم لیگ اوکراین چطور خود را آماده کرده است، گفت: هر روز دو جلسه تمرین داشتم. می‌دانستم اگر می‌خواهم به زوریا بیایم باید در شرایط عالی باشم و آن را در زمین نشان بدهم. علاوه بر شرایط فیزیکی، از نظر ذهنی هم آمادگی خوبی دارم.

وی در خصوص سازگاری اش در تیم زوریا تاکید کرد: وقتی به تیم المپیک دونتسک رفتم دو، سه ماه طول کشید تا به همه چیز عادت کنم. فکر می‌کردم در تیم زوریا هم همینطور باشد اما زمانی که اینجا به بازیکنان و کادر فنی رسیدم از من استقبال شد و مشکلی در این زمینه ندارم.

مهاجم ایرانی زوریا در خصوص هم تیمی بودنش با اللهیار صیادمنش دیگر بازیکن ایرانی این تیم تاکید کرد: صیادمنش را از ایران می‌شناسم. وقتی او به زوریا منتقل شد، ما در شهر کیِف همدیگر را ملاقات کردیم. خوب است که با یکدیگر هم تیمی هستیم.

زاهدی در پایان درباره کار کردن با «ویکتور اسکریپنیک» سرمربی زوریا هم گفت: او به ما گفت که می‌خواهیم به چه چیزی برسیم و من را به تیم معرفی کرد. احساس خوبی دارم و از حضور در زوریا خوشحالم. فکر می‌کردم زاپروژیا شهر کوچکی است اما نظرم بعد از حضور در تیم زوریا تغییر کرد.