نقره داغ «۲۰۰ هزارتومانی» ۶۲۰ هزار راننده تهرانی/ توقیف ۲ هزار خودرو  با پلاک مخدوش

نقره داغ «۲۰۰ هزارتومانی» ۶۲۰ هزار راننده تهرانی/ توقیف ۲ هزار خودرو با پلاک مخدوش

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با بیان اینکه‌ در طرح محدودیت‌های شبانه تاکنون 620 هزار راننده متخلف جریمه شده‌اند اظهار داشت: دوربین های پلیس در محدودیت های تردد شبانه فعال بوده و برابر اعلام ستاد ملی کرونا این محدوده ها کاملا رصد می شود.

سرهنگ همه خانی تصریح کرد: برخلاف تصور برخی شهروندان در خصوص عدم ثبت جریمه در طرح ورود به محدودیت های کرونایی شبانه، دوربین ها از همان روزهای اول و با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا فعال بوده و رانندگانی را که بدون مجوز وارد این محدوده ها می شوند مورد اعمال قانون قرار می دهند؛ در همین راستا تعداد 620 هزار خودرو توسط دوربین ها جریمه شده‌اند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این مطلب که در فروردین امسال 25689 مورد تخلف پلاک اعم از « تخلف مخدوشی و پوشش پلاک» مورد اعمال قانون قرار گرفته و 2147 خودرو هم توقیف شدند اظهار داشت: برابر ماده 720 قانون مجازات اسلامی مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه مجازات حبس از 6 ماه تا یکسال را برای متخلفین در پی دارد .

سرهنگ همه خانی از رانندگان تهرانی خواست به علت شیوع گسترده ویروس کرونا از تردد در سطح شهر و در ساعات اعلامی و شرکت در دورهمی و میهمانی به خاطر حفظ جان خود و دیگران جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/