نوبل: بازگشت من به بایرن مونیخ منطقی نیست/ دیگر نمی‌خواهم نیمکت‌نشینی را تجربه کنم

نوبل: بازگشت من به بایرن مونیخ منطقی نیست/ دیگر نمی‌خواهم نیمکت‌نشینی را تجربه کنم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران باشگاه بایرن مونیخ که در پی شکسته شدن پای مانوئل نویر در تعطیلات، در تلاش برای به خدمت گرفتن دروازه‌بانی جدید هستند، گزینه‌هایی همچون یان زومر، یاسین بونو، دومینیک لیواکوویچ و کیلور ناواس را برای تقویت پست دروازه‌بانی تیم تحت‌هدایت یولیان ناگلسمان در نظر دارند، این در حالی است که بحث بازگشت الکساندر نوبل به جمع باواریایی‌ها نیز مطرح است، دروازه‌بانی که در حال حاضر به طور قرضی در موناکو عضویت دارد.

نشریه «کیکر» آلمان در این رابطه گزارش داد؛ باشگاه موناکو تاکنون به تمامی پیشنهادهای بایرن مونیخ برای بازگرداندن زودهنگام الکساندر نوبل به جمع سرخپوشان مونیخی در ماه ژانویه پاسخ منفی داده است. بر اساس این گزارش؛ تا زمانی که این باشگاه فرانسوی نتواند دورازه‌بانی جدید جایگزین نوبل کند، اجازه جدایی زودهنگام به او نخواهد داد. این دروازه‌بان آلمانی تا پایان فصل جاری تحت‌قرارداد قرضی باشگاه موناکو است.

نوبل 26 ساله در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» درباره بحث احتمال بازگشت زودهنگام به بایرن مونیخ گفت: بازگشت من به بایرن چندان منطقی نیست. نمی‌دانم مصدومیت مانوئل چقدر جدی است اما فکر می‌کنم او تا تابستان دوباره آماده بازی می‌شود و برای فصل بعد آماده خواهد بود. آرزوی موفقیت و سلامتی برای نویر دارم.

وی افزود: من در موناکو خیلی خوشحالم و هنوز بازی‌های زیادی در پیش داریم. اینجا فهمیدم که بازی کردن چقدر مهم است. دیگر نمی‌خواهم نیمکت‌نشینی را تجربه کنم. در نهایت این باشگاه موناکو است که حرف آخر را در این زمینه می‌زند، من با این باشگاه قرارداد دارم. آنها ابتدا باید برای انجام این کار چراغ سبز نشان دهند اما فکر می‌کنم انجام این کار بسیار دشوار خواهد بود.

انتهای پیام/