نیروی پدافند هوایی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی قرار دارد

نیروی پدافند هوایی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی قرار دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شهید علی‌اکبر مردانه، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این منطقه پدافندی، توان رزمی و آمادگی دفاعی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید، با بیان اینکه آسمان کشور با دقت مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد، گفت: هر روز شاهد پیشرفت‌های خوبی در یگان‌های پدافند هوایی هستیم.

وی ضمن ابراز رضایت از آمادگی و توان رزمی این یگان، افزود: آموزش‌ها و تمرینات لازم متناسب با تهدیدات احتمالی در یگان‌های پدافند هوایی در حال انجام است.

امیر الهامی ادامه داد: امروز در سطح یگان‌های پدافند هوایی، خلاقیت، ابتکارات و بهینه سازی‌هایی را شاهد هستیم که مثال زدنی است، این مسئله، احساس مسئولیت این یگان‌ها را ثابت می‌کند.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش ادامه داد: نیروهای مسلح ما با کسانی که ایران را تهدید کنند، مماشات ندارد و همانطور که ۴۳ سال مقاوم در برابر دشمنان ایستاده‌ایم، بر عهد و پیمان خود هستیم و استوارتر از قبل به پیش خواهیم رفت.

وی خاطرنشان کرد: امروز پدافند هوایی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی قرار دارد و متناسب با تهدیدات دشمنان، آمادگی لازم در زمینه‌های رزمی، علمی، فناوری را کسب کرده و در این راه از دانش متخصصان بومی، فناوری‌های روز و تجهیزات بومی استفاده می‌کند و به حدی از آمادگی رسیده‌ایم که قدرت دفع هر نوع تهدیدی را داریم.