هلال احمر شهر یزد ۱۵ هزار نفر را علیه کرونا واکسینه کرد

هلال احمر شهر یزد ۱۵ هزار نفر را علیه کرونا واکسینه کرد

وهاب نخل‌بندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با شتاب‌گیری واکسیناسیون عمومی و ایجاد مراکز تجمیعی، طی هماهنگی به عمل آمده با مرکز بهداشت شهرستان و دانشگاه علم و هنر یزد، مرکز واکسیناسیون تجمیعی سالن ورزشی قائم راه اندازی شد که روزانه بیش از ۳۰ نفر از اعضا جوانان هلال احمر، پرستاران، پزشکان داوطلب و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در آن مرکز مشغول خدمت رسانی به عموم شهروندان هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: از شروع طرح تاکنون بیش از ۱۵ هزار نفر در این مرکز واکسینه شده اند و همچنان در دو شیفت صبح و عصر نیروهای جمعیت هلال احمر آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری مسئولان و عوامل مرکز بهداشت شهرستان یزد، دانشگاه علم و هنر یزد و نیروی انتظامی افزود: بدون شک همکاری دستگاه‌های مسئول و مراکز دانشگاهی شهرستان در تسریع روند واکسیناسیون همچنین ایجاد آرامش خاطر شهروندان تأثیرگذار است که خوشبختانه این مهم در مجموعه در حال فعالیت شکل گرفته و خدمت رسانی به شکل مطلوب ادامه دارد.

نخل‌بندی بیان کرد: اعضای جوانان، داوطلب و امدادگران جمعیت هلال احمر بزرگترین سرمایه این سازمان مردم نهاد هستند که در مواقع حساس به عنوان بازوان توانمند هلال احمر وارد صحنه شده و در ارائه خدمات بشردوستانه و داوطلبانه یاریگر هلال احمر هستند.

منبع : مهر