همتی به جای ارائه تسهیلات مسکن،ارز واردات موز به فامیل روحانی داد

همتی به جای ارائه تسهیلات مسکن،ارز واردات موز به فامیل روحانی داد

به گزارش مهر، علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در تجمع مردمی که عصر امروز(جمعه) در میدان ولی‌عصر(عج) تهران برگزار شد، گفت: کسانی آمدند و مدیریت بانک ملی را در دست گرفتند و ارزش پول ملی ما را از بین بردند.

نیکزاد با بیان اینکه مجلس دهم از مردم نمره قبولی نگرفت، گفت: لذا مردم آمدند بخاطر اسلام، قرآن و حاج قاسم، مجلس انقلابی را تشکیل دادند.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی وقتی به آقای همتی گفتم شما چرا بخشنامه‌ای که خودتان تنظیم کردید مبنی بر اینکه ۲۰ درصد تسهیلات ۲ هزار هزار میلیارد تومانی را به بخش مسکن بدهید تا ما زمین را بگیریم و بدهیم و شما بتوانید در دولتتان کاری کارستان بکنید و مسکن برای جوانان بسازید، را انجام ندادید؟ گفت «من باوری برای تسهیلات دادن به بخش مسکن ندارم.»

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی تصریح کرد: شما چطور رئیس بانک مرکزی هستید که باور ندارید؟ باید تسهیلاتی برای ساخت مسکن جوانان، که الان مسکن دار شدن‌شان در کلان شهرها تبدیل به رویا شده است، ارائه کرد.

نیکزاد گفت: در یک مقطع زمانی شما دیدید که ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن در نقاط مختلف ایران و در یک کارگاه بزرگ به نام ایران اسلامی، در بخش، شهر، روستا و مراکز استان‌ها ساخته شد.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی ادامه داد: سوال من این است اگر شما باور ندارید که تسهیلات به بخش مسکن بدهید، پس چرا بخشنامه کردید؟

وی افزود: اگر شما این را باور ندارید، چطور آمدید ارزی که با هزار مصیبت به دست آمده بود را برای واردات موز به نورچشمی‌ها دادید؟

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی تصریح کرد: شما چطور برای موزی که باید در مقابل صادرات سیب انجام می‌گرفت، ارز را به آدمی که فامیل آقای رئیس‌جمهور بود، دادید؟

وی افزود: چطور می خواهید رئیس‌جمهور بشوید، در حالی که قرار بود شما تسهیلات را برای واردات لوازم خانگی ندهید، اما آمدید به یک شرکتی، بالغ بر ۳۷ میلیون یورو برای ۴۲۷ کانتیر تسهیلات خلاف قانون دادید؟!

نیکزاد گفت: شما این ۶ هزار میلیارد تومان را چه کار کردید؟

وی ادامه داد: شما هنوز هم شهدا را قبول ندارید. شما هنوز هم امام را قبول ندارید. هنوز هم این مردم را قبول ندارید. شما می خواهید با بایدن صحبت کنید، چه به دستتان خواهد آمد؟

نیکزاد تصریح کرد: شما با بایدن می‌خواهید مذاکره کنید، چه چیزی را می خواهید به دست بیاورید؟ مردم ایران! بدانید اگر امریکا بر مردم ایران ظلم و جفا کرد و خلاف قانون و خلاف اخلاق، ظالمانه ما را تحریم کرد، عملا تحریم برای مردم بوده است.

وی ادامه داد: بدانید اگر ۲۷ بار ما تحریم شده‌ایم، ۲۲ بار آن را حزب دموکرات انجام داده است نه جمهوری‌خواهان. بایدن از حزب دموکرات است.

نیکزاد گفت: آقای همتی! شما که می‌خواهید با بایدن مذاکره کنید، خون حاج قاسم را می‌خواهی چه کار کنی؟ مگر به شما گفته نشده است که این‌ها آدم هایی هستند که به ما وفادار نیستند؟

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی گفت: آقای رئیسی و حزب اللهی‌ها، مخالف مذاکره نیستند اما از برجام عایدی برای کشور ایجاد نشد.

نیکزاد اضافه کرد: ما در مجلس شورای اسلامی آن را دقیق بررسی کردیم. رفتند قراردادی را بستند که قرار بود ما توان هسته‌ای را کم کنیم.

وی ادامه داد: این کار را انجام دادیم. آنها چک‌هایشان را نقد کردند، اما وقتی نوبت وصول چک ما شد، خالی از آب درآمد. نه تحریم را برداشتند و نه اجازه سوئیفت را دادند و نه اجازه خرید هواپیما را دادند و نه اجازه کشتیرانی را دادند. اشخاص حقیقی و حقوقی را تحریم کردند.

نیکزاد تصریح کرد: اگر از برجام عایدی برای جمهوری اسلامی ایران داشت، باید در سفره مردم دیده می‌شد.

ادامه دارد …