هیئت‌های فوتبال در برخی استان‌ها بودجه و درآمدی ندارند

هیئت‌های فوتبال در برخی استان‌ها بودجه و درآمدی ندارند

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-23

به گزارش تازه ترین ها، حیدر بهاروند شامگاه سه شنبه در مجمع سالانه هیئت فوتبال چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه هیئت‌های فوتبال در برخی استان‌های کشور بودجه و درآمدی ندارند، اظهار داشت: برخی استان‌ها از جمله چهارمحال و بختیاری تیم فوتبال حرفه‌ای ندارند و همین امر سبب شده است که استان‌های کمتر برخوردار عایدی از فوتبال نداشته باشند.
وی گفت: در استانی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه فوتبال می‌شود و در استانی اعتبارات کمی اختصاص می‌یابد و این باعث تبعیض است.
سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: نداشتن تیم فوتبال در برخی استان‌ها موجب شده است که ورزشکاران مستعد به دیگر استان‌ها مهاجرت کنند.
وی تاکید کرد: فعال کردن تیم‌های ورزشی در استان‌ها موجب می‌شود که انگیزه جوانان بیشتر شود و استعدادهای برتر ورزشی در رشته فوتبال شناسایی شوند.
سرپرست فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در حال حاضر به دنبال این هستیم که تیم دست دومی در استان‌های کم برخوردار ایجاد شود تا انگیزه‌ها افزایش یابد.
۵۵ مدرسه فوتبال در سطح استان چهارمحال و بختیاری فعال است
مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست عنوان کرد: ۵۵ مدرسه فوتبال در سطح استان چهارمحال و بختیاری فعال است.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: هیئت فوتبال چهارمحال و بختیاری جزو هیئت‌های برتر استانی است و افتخارات ارزشمندی در بین ۵۱ هیئت ورزشی استان کسب کرده است.
وی تصریح کرد: ورزش در استان چهارمحال و بختیاری در مسیر توسعه بیشتر قرار گرفته است و ورزشکاران این استان توانسته اند بیش از یک هزار و ۴۰۰ مدال کشوری کسب کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: شرایط توپوگرافی و مرتفع چهارمحال و بختیاری زمینه را برای برگزاری اردوهای تیم ملی فراهم کرده است و به دنبال اجرای طرح اردوبام در این استان هستیم.
رئیس هیئت فوتبال چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست عنوان کرد: هم اکنون بیش از ۵۰ درصد ورزشکاران بیمه شده استان در رشته ورزشی فوتبال فعالیت می‌کنند.

طهمورث حیدری بیان کرد: ارتقای ورزش فوتبال در این استان نیازمند حمایت و و ورود سرمایه گذار است.
وی گفت: ورود حمایت کننده‌های مالی زمینه ساز فعال شدن تیم‌های فوتبال در این استان است.
در حاشیه این برنامه با اهدای پیراهن تیم ملی فوتبال به رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به عنوان نماینده کادر درمانی از زحمات کادر درمانی برای مقابله با بیماری کرونا در این استان تقدیر شد.