والیبال زنان باشگاه‌های آسیا| سایپا برای نخستین بار به نیمه‌نهایی رسید

والیبال زنان باشگاه‌های آسیا| سایپا برای نخستین بار به نیمه‌نهایی رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم‌ نهایی بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا امروز (دوشنبه) با سه دیدار به میزبانی شهر ناخون‌راتچاسیما تایلند پیگیری شد.

تیم والیبال بانوان سایپا، نماینده ایران در این مسابقات در این مرحله برابر تیم ژتیزو (قزاقستان) قرار گرفت و با شکست سه بر صفر این تیم به مرحله نیمه‌نهایی و جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها صعود کرد. نارنجی‌پوشان در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 21، 25 بر 23 به پیروزی رسیدند و دومین برد خود در این مسابقات را جشن گرفتند.

آلتای (قزاستان)، ناخون‌راتچاسیما (تایلند)، سوپریم چانبری (تایلند) و سایپا ایران به عنوان چهار تیم برتر این دوره از رقابت‌ها معرفی شدند.

تیم والیبال بانوان سایپا در بیست‌ویکمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا برای نخستین سکوی آسیایی والیبال بانوان ایران تلاش می‌کند که در صورت تحقق این هدف، ایران نیز در فهرست افتخارآفرینان این مسابقات قرار می‌گیرد.

فردا (سه‌شنبه) تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا استراحت دارند و مرحله نیمه‌نهایی و نهایی این مسابقات روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 14 و 15 مهرماه پیگیری خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم