واکنش یک استقلالی به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی/ به خانواده‌ام ناسزا بگویند باز هم عکس‌العمل نشان می‌دهم

واکنش یک استقلالی به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی/ به خانواده‌ام ناسزا بگویند باز هم عکس‌العمل نشان می‌دهم

پیروز قربانی درباره اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال او را به دلیل تخلف در بازی تیم‌های شهرداری آستارا و خلیج فارس ماهشهر از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال از حضور در همه ورزشگاه‌ها محروم کرده است، اظهار داشت: در این بازی با برخی تماشاگران درگیر شدم، چون وقتی ناسزا دادند، نتوانستم نگاه‌شان کنم! برای من این محرومیت مهم نیست ولی خدا را شکر سرعت رسیدگی کمیته انضباطی بالا رفته است.

وی در مورد فرصت ۴۸ ساعته کمیته انضباطی برای اعتراض به رأی صادره تصریح کرد: باشگاه باید اعتراض کند تا رسیدگی کنند. اگر باز هم به خانواده‌ام توهین کنند، عکس‌العمل نشان می‌دهم. اگر ناراحت هستند، بروند محیط ورزشگاه‌ها را درست کنند.

این کارشناس فوتبال در خصوص برتری یک بر صفر تیم ملی برابر اروگوئه در دیداری تدارکاتی در اردوی اتریش گفت: تیم ملی خوب بود و خیلی خوب هم بازی کرد. تغییرات این تیم با بازگشت کارلوس کی‌روش محسوس بود. طبیعتاً ضعف‌هایی وجود دارد اما نکات مثبت بیشتر بود. تیم بین‌المللی خوبی داریم و ایران تیم کمی نیست. بیشتر بازیکنان ما لژیونر و باتجربه هستند.

قربانی در پاسخ به این پرسش که چه چیزی باعث امیدواری او به تیم ملی شده است، گفت: نظمی که تیم ملی برابر اروگوئه داشت، به خصوص ساختار دفاعی که خیلی خوب بود. حالا باید دید این تیم در جام جهانی چه کار خواهد کرد.

منبع : خبرورزشی