وراتی: داور چند بار در جریان بازی به من گفت گمشو!/ تا پایان جنگیدیم و بهتر از منچسترسیتی بودیم

وراتی: داور چند بار در جریان بازی به من گفت گمشو!/ تا پایان جنگیدیم و بهتر از منچسترسیتی بودیم

به گزارش تسنیم، مارکو وراتی پس از شکست 2 – صفر شب گذشته (سه‌شنبه) پاری‌سن‌‌ژرمن در خانه منچسترسیتی در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حذف PSG از دور رقابت‌ها با قبول شکست 4- یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، در گفت‌وگو با «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه در انتقاد از بیورن کوئیپرس داور هلندی بازی گفت: داور چند بار در جریان بازی به من گفت “گمشو”! اگر من به داور گفته بودم “گمشو”، 10 بازی محروم شده بودم. من در جریان بازی زیاد با داور صحبت می‌کنم، اما هرگز به داور نمی‌گویم “گمشو”.

وی همچنین در خصوص بازی اظهار داشت: بابت حذف از لیگ قهرمانان البته که ناراحت هستیم چون ما باور داشتیم که می‌توانیم به فینال برسیم. تا زمانی که دی‌ماریا کارت قرمز بگیرد (دقیقه 69) ما در بازی بودیم و موقعیت‌هایی روی دروازه منچسترسیتی خلق کردیم و بازی بهتری را نسبت به من‌سیتی به نمایش گذاشتیم. متأسفانه روی اولین فرصتی که آنها به دست آوردند، دروازه‌مان باز شد.

هافبک ایتالیایی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در پایان خاطرنشان کرد: ما تا پایان جنگیدیم و هر کاری که می‌توانسیتم را انجام دادیم. ما برای دومین فصل متوالی در جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان حضور داشتیم که این اتفاق خوبی است. بابت حذف‌مان متأسفیم، اما دوباره تا پای مرگ تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/