ورود مستقیم سرمربی پرسپولیس به مذاکرات برای کاهش ارقام قرارداد

ورود مستقیم سرمربی پرسپولیس به مذاکرات برای کاهش ارقام قرارداد

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس پس از دریافت لیست خرید یحیی گل محمدی با بازیکنان مد نظر سرمربی وارد مذاکره با آنها شد تا بتواند پس از خروج محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نورالهی آرامش را به اردوی سرخپوشان برای بازی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا‬مقابل استقلال تاجیکستان بازگرداند.

جعفر سمیعی مدیرعامل سرخپوشان توانست علیرضا ابراهیمی از گل گهر سیرجان و رضا دهقانی را از نساجی مازندران جذب کند اما تعلل در جذب بازیکنان ستاره نظیر سجاد شهباززاده سبب شد تا هواداران از عملکرد مدیران باشگاه انتقاد کنند.

یحیی گل محمدی که رابطه خوبی با مدیرعامل باشگاه دارد پس از نشست‌های محرمانه با سمیعی تصمیم به ورود مستقیم به جریان مذاکرات مالی بازیکنان مد نظر خود گرفت تا بتواند با گرفتن تخفیف از آنها روند جذب را آسان‌تر کند.

یحیی پس از مذاکره مستقیم با سجاد شهباززاده، علی نعمتی و رضا اسدی می‌خواهد آنها را مجاب به انعقاد قرارداد کند.

گل محمدی می‌خواهد تمام بازیکنان تازه وارد خود را تا ۵ شهریور در تمرینات داشته باشد تا تاکتیک‌های خود را برای دیدار حساس با نماینده تاجیکستان پیاده کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ۲۳ شهریورماه مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ در شهر دوشنبه بازی می‌کند.