وزنه‌برداران در جهانی و المپیک دست و پا بسته نیستند

وزنه‌برداران در جهانی و المپیک دست و پا بسته نیستند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، «پیمان جان» در مورد شرایط وزنه‌برداری و آسیب‌دیدگی‌اش گفت: خدا را شکر یک رکوردگیری خیلی خوب را برگزار کردیم. من قبل از اینکه به اردو بیایم وزنه‌هایی کمتر از رکوردگیری زده بودم. به نظر خودم بیشتر از آن هم می‌توانستم بزنم که کتفم آسیب دید و خیلی درد می‌کرد.خوشبختانه با پیگیری‌های فدراسیون و کادر فنی روند درمان را داریم انجام می‌دهیم.

وی در مورد شرایط اردوی تیم ملی گفت: شرایط تیم ملی خوب است و همه داریم یک دل در کنار هم تمرین می‌کنیم تا بتوانیم وزنه‌های خوبی را در مسابقات بزنیم. اردوها هم با نظم بالایی در حال انجام است و این نظم و انضباط یکی از عوامل پیشرفت ما است. این آرامشی که در حال حاضر در اردو حکم‌فرماست قطعاً از طرف فدراسیون و کادر فنی به تیم تزریق می‌شود.در روز رکوردگیری شرایطی به وجود آمد و کادر فنی این اجازه را داد تا ورزشکارانی که در بیرون از اردو هستند هم بتوانند در رکوردگیری شرکت کنند تا اگر رکوردهای خوبی زدند در قالب تیم باشند که این کار ستودنی بود.

ملی پوش دسته ۱۰۹ کیلوگرم ایران در خصوص مسابقات جهانی عربستان هم می‌گوید: مسابقات سختی پیش رو داریم؛ چون گزینشی المپیک هست و همه مدعیان در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت اما تیم ایران هم دست و پا بسته نیست و ساکت ننشسته است. همه بچه‌های مصمم هستند و با اراده تمرین می‌کنند تا در عربستان بهترین باشند.

جان با بیان اینکه حضور در المپیک آرزوی هر ورزشکاری است ادامه می‌دهد: حضور در المپیک آرزوی هر ورزشکاری است، ولی با توجه به کم شدن اوزان در المپیک شرایط خیلی سخت است. انشاالله حق هر کسی که هست و زحمات زیادی کشیده است در المپیک حضور داشته باشد.

ملی‌پوش وزنه‌برداری خاطرنشان کرد: یکی از مسابقات مهم امسال هم بازی‌های آسیایی است که برای ما اهمیت زیادی دارد. امیدوارم بتوانم روی تخته هانگژو وزنه بزنم و دل عزیزان را شاد کنم. از کادر فنی قوی و کار بلد که شبانه روز دارند زحمت می کشند و به بنده هم اعتماد کرده‌اند تشکر می‌کنم.امیدوارم بتوانم جواب همه این اعتمادها را بدهم.