وضعیت تراکتور با حضور ساغلام بهتر شده است/ برپایی اردو در تهران

وضعیت تراکتور با حضور ساغلام بهتر شده است/ برپایی اردو در تهران

به گزارش خبرنگار مهر، کاظم محمودی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز اظهار داشت: باتوجه به تعطیلی مسابقات، با صلاحدید سرمربی مرخصی شش روزه‌ای به اعضای تیم دادیم و دور جدید تمرینات از روز بیست و یکم فروردین به صورت یک نوبت و گاهاً دو نوبت در روز آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: اعضای تیم در روزهایی که تمرینات در دو نوبت برگزار می‌شود، به طور کامل در اختیار باشگاه هستند و از هتل اختصاصی برای استراحت استفاده می‌کنند.

محمودی در رابطه با اضافه شدن تیاگو فریرا به تیم، بیان کرد: پس از درخواست ساغلام، باشگاه نسبت به جذب فریرا اقدام کرد. قرارداد این بازیکن پس از حضور در تبریز و پشت سرگذاشتن موفقیت‌آمیز تست‌های پزشکی، منعقد شد.

وی ادامه داد: فریرا پس از انعقاد قرارداد رسمی با تراکتور و در مقطعی که اعضای تیم در استراحت بودند، چهار جلسه به صورت انفرادی زیر نظر یکی از مربیان تیم تمرین کرد و با آغاز دور جدید تمرینات، همراه با تیم تمرین می‌کند.

محمودی با تاکید بر ضرورت حفظ آمادگی تیم برای ادامه لیگ‌برتر، گفت: باتوجه به درخواست سرمربی تیم، هماهنگی‌ها و اقدامات لازم برای برپایی اردوی پنج روزه در تهران از تاریخ یکم الی پنجم اردیبهشت انجام شده است. تراکتور در اردوی تهران با تیم‌های ویستا توربین و گل‌گهر سیرجان دو بازی تدارکاتی انجام خواهد داد.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور با اشاره به پیروزی تراکتور مقابل مس رفسنجان، خاطرنشان کرد: خدا را شکر پا قدم هواداران خوب بود و با حضور آنان، توانستیم به نخستین پیروزی قرن دست یابیم. تراکتور با هوادارانش بسیار قدرتمند می‌شود. از آنان می‌خواهم که همواره تیم محبوبشان را حمایت کنند.

وی توضیح داد: تراکتور نخستین تیم شهرستانی لیگ برتر است که توانست شرایط حضور هوادارانش در ورزشگاه را فراهم کند. این امر مهم با کمک مالک و مدیریت باشگاه، مسئولان استانی و سایر عوامل اجرایی محقق شد و جا دارد از تمامی افراد دخیل در آماده‌سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) و فراهم کردن بستر حضور هواداران در این ورزشگاه، تشکر و قدردانی می‌کنم.

محمودی با تاکید بر اینکه وضعیت تراکتور با حضور ساغلام بهتر شده است، اظهار داشت: این مربی کاربلد توانسته بازیکنان را از نظر روحی و روانی آماده کند و از نظر تاکتیکی نیز شاهد ارتقای کیفیت فنی تیم و بهتر شدن وضعیت هستیم.

منبع : مهر