وقتی رکورد نظرسنجی‌های پیامکی شکسته شد!

وقتی رکورد نظرسنجی‌های پیامکی شکسته شد!

خبرورزشی/ آرتین زهرابی؛ ماجرا از چه قرار است؟ این نظرسنجی‌های پیامکی که این روزها با یک مانور اساسی و تبلیغاتی مواجه شده چقدر شایسته تقدیر است؟ رکوردهایی که به صورت خودجوش شکسته می‌شوند، بازی‌هایی که به طور کلی تغییر پیدا می کنند و همه چیز شکل تازه‌ای به خود می‌گیرد؛ درباره این همه تغییر و تحول چه نظری دارید؟

لابد اتفاق تازه‌ای رخ داده است که همه از جزئیات آن بی‌خبریم. واقعا ما چه می‌دانیم کدام برنامه «پربیننده‌ترین» است، کدام مجری حرف اول را می‌زند و چه کسی عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته است؟ ما اصلا چه می‌دانیم یا کجای کار هستیم؟

آنچه می‌دانیم و آموخته‌ایم اما این است؛ کار را باید بسپاریم به کاردان! به آنهایی که شرایط امروز را رقم زدند، تغییراتی ایجاد کردند که فقط خودشان دلیلش را می‌دانند و آمارهای رسمی و داخلی را هم که همین چند وقت قبل ملاحظه کرده‌اند؛ حالا عجیب نیست که در نظرسنجی‌های پیامکی، همه رکوردها به طور خلق الساعه می‌شکند؟

آری، کار را باید بی چک و چانه بسپاریم به کاردان؛ اصلا فرض کنید همه رکوردها را شکستند، پیامک‌ها را در نظرسنجی ها درو کردند و بر قله تمام برنامه‌ها ایستادند؛ خب آخرش چه می‌شود؟ به کدامیک از مسببان این تغییرات فوق‌العاده که اساسا از هیچ‌کس نپرسیدند برای چنین رکوردشکنی‌های اعجاب‌انگیزی از فرط خوشحالی غش می‌کنند یا نه باید «نشان لیاقت» بدهیم؟