وقتی رکورد نظرسنجی های پیامکی شکسته شد!

وقتی رکورد نظرسنجی های پیامکی شکسته شد!

خبرورزشی/ آرتین زهرابی؛ ماجرا از چه قرار است؟ این نظرسنجی های پیامکی که این روزها با یک مانور اساسی و تبلیغاتی مواجه شده چقدر شایسته تقدیر است؟ رکوردهایی که به صورت خودجوش شکسته می شوند، بازی هایی که به طور کلی تغییر پیدا می کنند و همه چیز شکل تازه ای به خود می گیرد؛ درباره این همه تغییر و تحول چه نظری دارید؟

راستی آن برنامه چه بود که در فهرست ۱۰ برنامه پربیننده هم نامش دیده نمی شد؟ حالا چه شده و چه اتفاقی افتاده که یک دفعه بازی این طور عوض می شود؟

لابد اتفاق تازه ای رخ داده است که همه از جزئیات آن بی خبریم. واقعا ما چه می دانیم کدام برنامه «پربیننده ترین» است، کدام مجری حرف اول را می زند و چه کسی عملکرد موفقیت آمیزی داشته است؟ ما اصلا چه می دانیم یا کجای کار هستیم؟

آنچه می دانیم و آموخته ایم اما این است؛ کار را باید بسپاریم به کاردان! به آنهایی که شرایط امروز را رقم زدند، تغییراتی ایجاد کردند که فقط خودشان دلیلش را می دانند و آمارهای رسمی و داخلی را هم که همین چند وقت قبل ملاحظه کرده اند؛ حالا عجیب نیست که درنظرسنجی های پیامکی، همه رکوردها به طور خلق الساعه می شکنند؟

آری، کار را باید بی چک و چانه بسپاریم به کاردان؛ اصلا فرض کنید همه رکوردها را شکستند، پیامک ها را در نظرنسجی ها درو کردند و بر قله تمام برنامه ها ایستادند؛ خب آخرش چه می شود؟ به کدامیک از مسببان این تغییرات فوق العاده که اساسا از هیچ کس نپرسیدند برای چنین رکوردشکنی های اعجاب انگیزی از فرط خوشحالی غش می کنند یا نه باید «نشان لیاقت» بدهیم؟