پایان جام نقش جهان تکواندو با شناخت تیم‌های برتر

پایان جام نقش جهان تکواندو با شناخت تیم‌های برتر

به گزارش خبرگزاری مهر، با برگزاری ۱۲ دیدار از هفته‌های چهاردهم و پانزدهم بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو “جام نقش جهان”گرامیداشت شهید شاخص ورزش کشور «شهید شاهرخ ضرغام» امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه در خانه تکواندو به پایان رسید و در پایان این تیم بارمان ابزار و یراق توسن بود که در اولین حضور خود جام قهرمانی را بالای سر برد.

در این رقابت‌ها تیم‌های زنده یاد محمدرضا بابادی، باشگاه تکواندو پارسیان، دانشگاه آزاد اسلامی، تعاونی گمرگ شهید رجایی بندرعباس، فرمانیه، باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز، هیأت تکواندو نوشهر، لوازم خانگی کن، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، نیروی زمینی ارتش، شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر، ساج تیک چوب همدان، باشگاه مقاومت، مناطق نفت خیز جنوب و بارمان ابزار و یراق توسن به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان مهدی احمدی در تیم بارمان ابزار و یراق توسن که تا هفته ماقبل پایانی در صدر جدول قرار داشت، در هفته پایانی ابتدا لوازم خانگی کن ۵ بر ۳ را از پیش رو برداشت و سپس در دیداری سرنوشت ساز و مهم برابر اصلی ترین رقیب خود یعنی مقاومت، مدافع عنوان قهرمانی به تساوی ۴ بر ۴ دست یافت و عنون قهرمانی را از آن خود کرد. مقاومت نایب قهرمان شد و مناطق نفت خیز جنوب با عنوان سومی این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

در جدول رده بندی بارمان ابزار و یراق توسن با ۳۴ امتیاز جایگاه نخست را تصاحب کرد. باشگاه مقاومت با کسب ۳۱ امتیاز دوم شد و مناطق نفت خیز جنوب با کسب ۲۹ امتیاز رتبه سوم جدول را به خود اختصاص داد. همچنین تیم‌های نیروی زمینی ارتش، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، زنده یاد بابادی، فرمانیه، هیأت تکواندو بوشهر و ایران استار رتبه‌های چهارم تا دهم جدول را به خود اختصاص دادند.

پایان جام نقش جهان تکواندو با شناخت تیم‌های برتر

مهدی احمدی بهترین مربی لیگ برتر تکواندو

برترین‌های این دوره از رقابت‌ها به شرح ذیل است:

بهترین بازیکن: محمد مقدم فرد – نیروی زمینی ارتش
بهترین مربی: مهدی احمدی – بارمان ابزار و یراق توسن
بهترین داور: محمد اکبری – خوزستان
بهترین سرپرست: محمد حسنی – شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر
کاپ اخلاق: باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز

نتایج هفته چهاردهم:
ایران استار ۲ – دانشگاه آزاد اسلامی ۶
مناطق نفت خیز جنوب ۶ – باشگاه سید الشهدا اهواز ۲
بارمان ابزار و یراق توسن ۵ – لوازم خانگی کن ۳
باشگاه مقاومت ۴ – نیروی زمینی ارتش ۴

نتایج هفته پانزدهم:
فرمانیه ۴ – شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر ۴
دانشگاه آزاد اسلامی ۶ – زنده یاد محمدرضا بابادی ۲
مناطق نفت خیز جنوب ۳ – نیروی زمینی ارتش ۵
بارمان ابزار و یراق توسن ۴ – باشگاه مقاومت ۴