پرس برای جذب امباپه دست به کار شد

پرس برای جذب امباپه دست به کار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید که تابستان ۲۰۲۲ تلاشی نافرجام برای خرید امباپه ۲۴ ساله داشت، تابستان گذشته هم بار دیگر سعی داشت تا با ارائه پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی به پاری‌سن‌ژرمن، این ملی‌پوش فرانسوی را جذب کند اما در نهایت او ترجیح داد تا سال پایانی قراردادش را هم در جمع پاریسی‌ها باقی بماند.

حالا نشریه «اتلتیک» انگلیس خبر می‌دهد که باشگاه رئال مادرید برای جذب امباپه هر کاری که بتواند انجام خواهد داد. این باشگاه اسپانیایی اما می‌خواهد پیشنهادی کمتر از چیزی که در سال 2022 به این بازیکن پیشنهاد داده بود؛ به او پیشنهاد دهد. طبق این گزارش؛ فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید خود شخصاً دست به کار شده و مدتی است که با این ستاره فرانسوی در تماس مستقیم است.

کیلیان امباپه که مدام به اطرافیانش از علاقه‌ خود برای بازی برای رئال مارید سخن گفته، اکنون همه چیز بستگی به او دارد. مدیران باشگاه رئال مادرید می‌خواهند که کیلیان سریع تصمیم خود را در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش اعلام کند.

در رئال مادرید اما تردیدهایی در مورد تصمیم او وجود دارد. رئالی‌ها می‌دانند که تفاوت قابل توجهی از نظر مالی در مقایسه با پیشنهاد مدنظر آنها با آنچه امباپه در PSG دریافت می‌کند، وجود دارد.

امباپه تاکنون در ۲۸۳ بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته و آمار 234 گل و 100 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/