پروتکل‌ها در تاکستان رعایت نشود، محدودیت‌ها بر می‌گردد

پروتکل‌ها در تاکستان رعایت نشود، محدودیت‌ها بر می‌گردد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-20

به گزارش تازه ترین ها به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، رضا طاهری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان تاکستان با بیان اینکه لازم باشد محدودیت‌های شهرستانی باز گردانده خواهد شد، اظهار کرد: طبق آمارهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان بخش‌های مرکزی و اسفرورین در اوج شیوع کرونا قرار دارند و مشخص است که در این بخش‌ها پروتکل‌ها رعایت نشده است و نیازمند همکاری هر چه بیشتر مردم هستیم.
وی ادامه داد: تمام دستگاه‌های دولتی و خصوصی در سطح شهرستان باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد کرونا باید پاسخگو باشند.
فرماندار تاکستان بر لزوم نظارت بخشداران، شهرداران و دهیاران، ادارات صمت و شبکه بهداشت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه صنوف تاکید و عنوان کرد: باید نظارت بر تمام اماکن عمومی، دولتی و خصوصی تشدید گردد.
رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان تاکستان بیان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس‌های حضوری با ظرفیت و زمان محدود در صورت شرکت دانش آموزان رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد جایگاه ثابت و ضد عفونی روزانه مدرسه با نظارت مدیران و معلمان انجام بگیرد.
وی یادآور شد: در صورت عدم حضور دانش آموزان به هر دلیل از طریق برنامه شاد، فضای مجازی و صدا و سیما نسبت آموزش اقدام شود و متقابلاً دانش آموزان نیز در رعایت بهداشت فردی و پروتکل‌ها مشارکت کنند و مسئولیت حسن اجرای حضور نیز به عهده آموزش و پرورش مناطق خواهد بود.