پویش «کرونا را جدی بگیریم» در اردبیل اجرا شد

پویش «کرونا را جدی بگیریم» در اردبیل اجرا شد

به گزارش مهر، عبدالله بحرالعلومی در نشست با خبرنگاران در این باره اظهار کرد: با توجه به اینکه در طول هفته‌های اخیر، وضعیت اکثر استان‌های کشور از نشر شیوع ویروس کرونا، قرمز بود و استان اردبیل نیز در وضعیت قرمز قرار داشت رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضرورت واجب بر همگان بود.

وی افزود: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و همچنین تشویق مردم استان اردبیل به رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، به همت شورای اطلاع رسانی و روابط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، پویش کرونا را جدی بگیریم توسط اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در استان اجرا گردید.

دبیر شورای اطلاع رسانی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: این پویش در بستر فضای مجازی و با ارسال پیام‌های تصویری و بارگذاری آن در شبکه‌های اجتماعی، عملیاتی شد.

بحرالعلومی بیان کرد: در این روزهای حساس همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم از بحرانی که گریبان جامعه را گرفته است رهایی پیدا کنیم.

عدالت عزت پور، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز گفت: پویش کرونا را جدی بگیریم با مشارکت و استقبال خوب اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان روبرو گردید.

وی افزود: در این پویش، افراد صاحب نامی همچون اتابک نادری، حسن ساجدی، ودود مؤذن زاده، میر دولت موسوی، کریم عظیمی ججین، اسد نیکفال، محمد فردین، محمود مهدوی، عسگر شاهی، محمدباقر تمدن، رضا کاظمی، سعید بحر العلومی، یعسوب محسنی، وحید ضیایی، حجت مجرد، سیروس همتی، قادر ایمانزاده، غلام پیر ایرانی، سید حسن مرتضوی، حجت الاسلام میرعباس زاده، عارف نامور، عبدالله بحرالعلومی و دیگر اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان، پیام‌هایشان تأثیرات مثبتی را در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به همراه داشت.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به رعایت پروتکل‌ها از سوی مردم فهیم استان اردبیل، میزان وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور که توسط معاونت بهداشتی وزارت بهداشت و در جلسه ستاد خبری کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا ارائه می‌گردد در رتبه بالایی قرار گرفت.

وی افزود: میزان میانگین کشوری رعایت پروتکل‌های بهداشتی که ۶۲ درصد است در استان اردبیل بیش از ۶۶ درصد گزارش گردید.