پیروزی پیکان مقابل سانتوری ژاپن

پیروزی پیکان مقابل سانتوری ژاپن

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا که از روز شنبه هفته حاری در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز شده است، امروز (یکشنبه ۲۵ اردیبهشت) با چهار دیدار پیگیری خواهد شد.

در سومین دیدار روز دوم این رقابت‌ها تیم‌های پیکان تهران و سانتوری ژاپن که در روز نخست برابر حریفان خود به پیروزی رسیده بودند به مصاف یکدیگر رفتند و پیکانی‌ها سه بر یک حریف خود را شکست دادند.

پیمان اکبری سرمربی پیکان در ابتدای این مسابقه از ترکیب اروین انگاپت، علی شفیعی، نیمیر عبدالعزیز، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، سعید معروف و محمدرضا حضرت پور به عنوان لیبرو استفاده کرد.

تیم پیکان تهران که در ست نخست این مسابقه غافلگیر شد و نتیجه را ۲۵ بر ۲۲ به حریف ژاپنی واگذار کرده بود، در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید تا دومین برد خود را در این رقابت‌ها ثبت کند و ۶ امتیازی شود. پیکان فردا در سومین روز مسابقات با نماینده تایلند بازی دارد.

فهد اسماعیل از قطر به عنوان داور اول و حشام بکر گادیا از عراق به عنوان داور دوم، قضاوت دیدار پیکان و سانتوری را برعهده داشتند.

بر اساس مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا دو هزار تماشاگر برای مشاهده این مسابقه به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آمده بودند تا والیبال بعد از دو سال دوری تماشاگران به دلیل شیوع کرونا، دوباره یار هفتم خود را در ترکیب داشته باشد و حضور هواداران والیبال نقش مهمی در برد پیکان در این مسابقه داشت.

پیروزی پیکان مقابل سانتوری ژاپن

اعضای تیم تاراز قزاقستان و حدود ۲۰ ژاپنی مقیم تهران از دیگر تماشاگران این مسابقه بودند.

در آخرین مسابقه دومین روز این رقابت‌ها تیم مقاومت شهداب یزد با الریان روبرو خواهد شد.

در دو مسابقه امروز نیز تیم‌های ناخون رایچاسیما و تاراز قزاقستان موفق به شکست نمایندگان عراق (گاز جنوب و اربیل) شدند.

منبع : مهر