پیشنهاد جدید منچستریونایتد، کاسمیرو را وسوسه کرد

پیشنهاد جدید منچستریونایتد، کاسمیرو را وسوسه کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا؛ باشگاه منچستریونایتد برای خرید کاسمیرو تلاش خود را افزایش داده است.

این باشگاه پس از مأیوس شدن از خرید آدرین رابیو هافبک یوونتوس به خاطر شروط خود و مدیربرنامه‌هایش، حالا به سراغ کاسمیرو آمده است و با پیشنهادی هنگفت قصد خرید او را دارد. پیشنهاد اول شیاطین سرخ رئال مادرید 60 میلیون یورو بود که رد شده است. دومین پیشنهاد با 80 میلیون رسیده است، ضمن اینکه برای خود بازیکن هم امتیازاتی در نظر گرفته شده که او را وسوسه کرده است.

در حالی که اغلب باشگاه‌های بزرگ اروپایی با بازیکنان 30 سال به بالا قراردادهای بلند مدت امضا نمی‌کنند، منچستریونایتد نه تنها به کاسمیرو قراردادی 5 ساله پیشنهاد داده بلکه که او را تا 35 سالگی در اولدترافورد نگه می‌دارد (دو سال بیشتر از مدت قرارداد فعلی‌اش با رئال مادرید) بلکه حقوق او نسبت به چیزی که در حال حاضر از رئال مادرید می‌گیرد را به نزدیک دو برابر افزایش خواهد داد. به این ترتیب او تا پایان قراردادش در اولدترافورد هر هفته 368 هزار پوند از من‌یونایتد حقوق خواهد گرفت.

کاسمیرو در صورت قبول پیشنهاد باشگاه منچستریونایتد باید حداقل برای یک فصل با بازی در لیگ قهرمانان اروپا وداع کند ضمن اینکه او با قبول این پیشنهاد به تیمی می‌رود که در همین ابتدا فصل به خاطر قبول دو باخت متوالیی در لیگ برتر انگلیس دچار بحران شده است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم