پیولی: میلان هنوز آنقدرها قوی نیست/ نبودن زلاتان واقعاً به ما ضربه می‌زند

پیولی: میلان هنوز آنقدرها قوی نیست/ نبودن زلاتان واقعاً به ما ضربه می‌زند

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال میلان با کسب پیروزی خانگی 2 بر صفر برابر بنونتو موقتاً به رده دوم جدول سری  A صعود کرد. استفانو پیولی سرمربی روسونری که تیمش به خاطر باخت در دو بازی قبلی برابر تیم‌های ساسولو و لاتزیو به شدت به امتیازهای این بازی نیاز داشت به شبکه DAZN‌ گفت: بدون روحیه تیمی به هیچ جایی نمی‌رسیم. ما تیمی قوی هستیم اما نه آنقدر قوی که بدون توجه به اصولی فوتبال هم بتوانیم نتیجه بگیریم. در هفته‌های اخیر شرایطی به وجود آمد که به ضرر ما تمام شد اما من امشب شاهد یک بازی خوب از تیمم بودم.

بازگشت زلاتان ابراهیموویچ پس از چند جلسه غیبت به دلیل مصدومیت تأثیر بسزایی بر ارتقای عملکرد میلانی‌ها داشت اگرچه او نتوانست گلزنی کند.

پیولی افزود: ابراهیموویچ یک قهرمان است و یک قهرمان وقتی در یک تیم قرار می‌گیرد باعث می‌شود که تمام بازیکنان اطرافش هم سطح بازی‌شان را بالا ببرند. نبود او قطعاً به تیم ما ضربه زد اما ما به مشکلات موجود واکنش خوبی نشان دادیم و شخصیت‌مان را ثابت کردیم.

هفته آینده میلان باید به مصاف یوونتوس برود و در آن بازی هم سامو کاستی‌یخو را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. پیولی راجع به این مسئله هم گفت: به نظر من چالهان‌اوغلو (برای پر کردن  جالی خالی کاستی‌یخو) هنوز به اوج برنگشته است. با این حال او می‌تواند با حضورش در ترکیب، سختکوشی‌اش  و شیوه همکاری‌اش با تیم، کیفیت و انسجام بازی ما را افزایش دهد.

هفته گذشته با توجه به داستان‌های مربوط به پروژه نافرجام سوپرلیگ اروپا و دو شکست متوالی، برای میلانی‌ها هفته سختی بود. پیولی در پاسخ به این سؤال که آیا مدیران ورزشی تیم، پائولو مالدینی و همکارانش توانسته‌اند به اندازه کافی از تیم محافظت و دفاع کنند، گفت: مدیران فنی باشگاه هر روز از ما حمایت می‌کنند. آنها برای ما بهترین شرایط کاری را فراهم می‌آورند. این هم خیلی مهم است چون آنها افرادی هستند که فوتبال را درک می‌کنند و می‌دانند چگونه باید در مسائل دخالت کنند. همه ما از حمایتی که برای کار کردن با صد درصد توان‌مان نیاز است، برخورداریم.

انتهای پیام/