چاره کار VAR یا جرائم سنگین است

چاره کار VAR یا جرائم سنگین است

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل آلومینیوم در اراک گفت: بازی زیبایی را از دو تیم شاهد نبودیم و هر دو تیم موقعیت‌های کمی داشتند و نتیجه تساوی برای این بازی عادلانه بود.

وی افزود: سعی کردیم از فضای پشت مدافعان کناری آلومینیوم استفاده کنیم و در دقایق پایانی بازی که حریف برای رسیدن به گل کمی احساسی بازی کرد و می‌توانستیم با بخش انتقال توپ از دفاع به حمله موفق تر عمل کنیم که هافبک‌های میانی ما ضعیف عمل کردند.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: آقای مهدوی مثل همیشه خوب قضاوت کرد اما از کمک داور گلایه‌مند هستم چون فکر می‌کنم کمک داور اول دو سه مورد در اعلام آفساید اشتباه داشت.

تارتار عنوان کرد: آلومینیوم تیم جفت و جوری است و ابزار خوبی در میانه زمین و کناره‌ها دارد. این تیم می‌تواند به خوبی یقه تیم‌های بزرگ را بگیرد.

وی ادامه داد: من از مسئولان و رؤسای کشوری عاجزانه خواهش و التماس می‌کنم کمک کنند تا یک بار برای همیشه این اعتراض‌ها تمام شود. اگر VAR بیاید، من مربی کنار زمین دیگر ادعایی ندارم و همه چیز مشخص است.

سرمربی ذوب آهن بیان کرد: چاره کار VAR است که اگر نمی‌توانیم آن را وارد کنیم، حداقل برخوردها شدید باشد که از اعتراض‌ها جلوگیری شود. جرایم طوری است که بعد از چند وقت کم می‌شود، می‌بخشند یا تعلیق می‌کنند و این مسائل به خاطر ارتباطات است. باید کاری به اسم‌ها نداشته باشند و هر کسی شلوغ کاری می‌کند را محروم کنند.

تارتار در مورد هدف‌گذاری این تیم در فصل جاری گفت: این فصل بودجه زیادی نداریم و از نظر بودجه جزو پنج شش تیم پایین هستیم اما نظم مالی خوبی داریم و باشگاه در حال زحمت کشیدن است.

وی ادامه داد: من نه به باشگاه ذوب‌آهن و نه به هیچ باشگاه دیگری قول نداده و نمی‌دهم. اما انتظار خودم از کادر و بازیکنانم زیاد است.

سرمربی ذوب آهن درباره اتفاقات روز گذشته دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان و تبلیغات محیطی این بازی گفت: به ۱۰۰ سال پیش برگشتیم. آن اتفاقات گروکشی و برای فوتبال‌مان زشت بود. به خاطر هواداران و آبروی کشورمان باید کوتاه بیاییم و این‌ها زشت است و مسخره‌مان می‌کنند. به نظرم باید شخصیت تمام افراد را در نظر بگیریم، احترام بگذاریم و شأن و شخصیت کشورمان را بالا ببریم.