کاراته کاهای ایران شش برنز کسب کردند/ تلاش برای کسب شش مدال طلا

کاراته کاهای ایران شش برنز کسب کردند/ تلاش برای کسب شش مدال طلا

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این رقابتها که از روز شنبه ۲۷ آذرماه به میزبانی قزاقستان در آلمانی آغاز شده، تیم اعزامی کشورمان موفق به کسب شش مدال برنز دیگر شد. ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی، طراوت خاکسار در وزن ۵- کیلوگرم، لیلا برجعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم، رزیتا علیپور در وزن ۶۱- کیلوگرم، علی اصغر آسیابری در وزن ۷۵- کیلوگرم و پوریا اقدسی در وزن ۵۵- کیلوگرم با برتری مقابل رقبای خود در دیدار رده بندی به مدال برنز دست پیدا کردند.

فاطمه صادقی در کاتای انفرادی و سارا بهمنیار در وز ۵۰- کیلوگرم نیز توفیقی در کسب مدال نداشتند و دیدار رده بندی را به رقبای خود واگذار کردند.

فردا و در روز پایانی این دوره از مسابقات تیم‌های کاتا و کومیته ایران به همراه ذبیح الله پورشیب، صالح اباذری، علی مسکینی و مبینا حیدری برای کسب مدال طلا در مبارزه پایانی به مساف رقبای خود می‌روند و بانوان ایران در دو بخش کاتا و کومیته تیمی هم در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز تلاش خواهند کرد.

کاروان اعزامی کاراته ایران در این دوره از مسابقات تا کنون موفق به کسب ۱۳ مدال طلا، ۵ نفره و ۱۴ برنز، در مجموع ۳۱ مدال شده و قهرمانی خود را در این دوره از بازی‌ها مسجل کرده است.

این دوره از مسابقات عصر فردا چهارشنبه اول دیماه با برگزاری دیدارهای فینال رده سنی بزرگسالان به کار خود پایان خواهد داد.

منبع : مهر