کاراگر دوباره رونالدو را مسخره کرد

کاراگر دوباره رونالدو را مسخره کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان، جیمی کاراگر ظاهراً به این زودی‌ها قصد ندارد بی‌اعتنایی جنجالی کریستیانو رونالدو به او قبل از بازی اخیر منچستریونایتد و لیورپول را به دست فراموشی بسپارد.

با وجود پیروزی قاطع منچستریونایتد در بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر آرسنال در هفته ششم لیگ برتر انگلیس، کاپیتان سابق لیورپول بهانه‌ای برای طعنه‌ زدن به رونالدو پیدا کرد که آن ناکامی دوباره او برای گلزنی بعد از ورودش به میدان به عنوان یار تعویضی در اواسط نیمه دوم بود. رونالدو در 6 بازی این فصل منچستریونایتد تنها یک بار در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته و هنوز نتوانسته گلی برای شیاطین سرخ به ثمر برساند. همین موضوع هم سوژه‌ای برای کاراگر شد تا به کسی که دو هفته پیش او را در حضور همکارانش در شبکه اسکای اسپورتس ضایع کرد، جواب بدهد.

کاراگر در صفحه شخصی خودش در توئیتر پستی منتشر کرد و در آن نوشت: «کسی می‌داند بدون گل‌های رونالدو چه بلایی بر سر من‌یونایتد خواهد آمد؟». این دومین طعنه تلافی جویانه کاراگر به رونالدو پس از نادیده گرفته شدنش توسط ستاره پرتغالی است. در مورد قبلی کاراگر رونالدو را به خاطر نیمکت‌نشینی‌هایش در اولدترافورد دست انداخته بود.

کاراگر از زمانی که رونالدو به اولدترافورد برگشت (تابستان سال 2021) همواره منتقد او بوده است و همین موضوع هم سبب شد که رونالدو در حاشیه بازی دو هفته قبل تیمش برابر لیورپول در اولدترافورد بی‌اعتنا به او به دیگر مجریان شبکه اسکای اسپورت خوش و بش کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم