کاظمی: از میزان آمادگی رقبا بی‌اطلاعیم/ روند رو به رشدی داشتیم

کاظمی: از میزان آمادگی رقبا بی‌اطلاعیم/ روند رو به رشدی داشتیم

به گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم، هدیه کاظمی در خصوص شرایط تمرینات تیم قایقرانی اظهار داشت: بعد از دو ماه از آخرین اردو، مرحله سوم اردو آغاز شده و تمرینات را انجام‌ می‌دهیم. فعلا اردیبهشت ماه زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک اعلام شده و امیدوارم‌ نتیجه خوبی بگیریم.

وی درخصوص ترکیب نفرات گفت: هنوز مشخص نشده است احتمالا تا فروردین نهایی می‌شود. مربیان برای یک مسابقه برنامه‌ریزی‌ می‌کنند اما یا لغو می‌شود و یا به تعویق می افتد. دوباره صحبت‌هایی مطرح شده که ممکن است المپیک لغو شود یا به عقب بیفتد. امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد به صلاح ورزشکاران باشد و طوری نباشد که وقتی این همه مدت در اردو هستیم و برای مسابقات آماده می‌شویم ولی به دلیل جابه‌جایی مسابقات در افت برویم.

بانوی قایقران کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا از بابت اینکه بعد از مدت‌ها بدون حضور در مسابقات رسمی وارد مسابقات سهمیه می‌شوید برای شما نگران کننده نیست، تاکید کرد: وقتی در مسابقات زیادی شرکت می‌کنیم سطح خود را نسبت به رقبا می‌سنجیم البته وقتی در مسابقات نبودیم برای ما ترسناک نیست چون رکوردها و شرایط خود را در آخرین مسابقاتی که حضور داشتیم بررسی می‌کنیم و نسبت به گذشته مقایسه می‌کنیم. ما روند رو به رشدی داشتیم و به صورت مداوم تمرین کردیم. ما فقط نمی‌دانیم رقبا در کجای کار هستند. امیدوارم این رکوردهایی که داریم برای کسب سهمیه المپیک قابل قبول باشد.

 

ورزش بانوان (/)

انتهای پیام/