کالچومرکاتو: میلان به طور جدی به جذب طارمی فکر می‌کند

کالچومرکاتو: میلان به طور جدی به جذب طارمی فکر می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری کالچومرکاتوی ایتالیا نوشت: مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان موجود در بازار است. میلان به طور جدی به بازیکن ایرانی که قراردادش با پورتو سال ۲۰۲۴ تمام می‌شود، فکر می‌کند. روسونری اگرچه دیووک اوریگی را از لیورپول به خدمت گرفته و قرارداد زلاتان ابراهیموویچ را هم تمدید کرده اما مکن است یک مهاجم جدید جذب کند چون نه تنها زلاتان را از ابتدای نیم فصل دوم در اختیار خواهد داشت بلکه اوریگی نیز ممکن است که به عنوان یک بال در ترکیب این تیم مورد استفاده قرار بگیرد.  به این ترتیب روسونری به یک مهاجم جدید نیاز پیدا خواهد کرد.

کالچومرکاتو در ادامه می‌نویسد: با وجود خرید اوریگی و ماندن زلاتان، پائولو مالدینی مدیر ورزشی میلان و دستیار او ماسارا در حال ارزیابی شرایط برای خرید مهاجمی جدید هستند و به طور دقیق‌ به خرید مهدی طارمی، مهاجم ایرانی 3 ساله تیم پورتو فکر می‌کنند. در واقع میلان از تابستان سال 2020 تا به امروز این بازیکن را زیر نظر داشته‌، کسی که یوونتوس را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 21-2020 و لاتزیو را در فصل گذشته لیگ اروپا آزار داد.

طبق ادعای سایت ایتالیایی، پورتو برای فروش طارمی رقمی بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو می‌خواهد و این رقم باعث شده میلانی‌ها به خاطر محدودیت‌های مالی‌شان برای خرید بازیکن ایرانی کمی دچار تردید شوند.

انتهای پیام/

 

 

منبع : تسنیم