کاهش چشمگیر فوت بر اثر کرونا در کرمانشاه با ثبت ۷ فوتی دیگر

کاهش چشمگیر فوت بر اثر کرونا در کرمانشاه با ثبت ۷ فوتی دیگر

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-01

به گزارش مهر، مهدی محمدی ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۶۰ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به هشت هزار و ۷۷۱ نفر رسید و هم‌اکنون ۹۲۸ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۳ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۸ هزار و ۳۲۵ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان هفت نفر است که از این تعداد پنج مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در هریک از شهرستان‌های اسلام آباد غرب و هرسین یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۱۶۱ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۲۱ هزار و ۸۱۳ نفر بستری و ۱۹ هزار و ۶۸۶ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۰ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۴۴ نفر از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.