کاوانی با ویارئال به توافق رسید

کاوانی با ویارئال به توافق رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی خورکرا خبرنگار رادیو کاستیون اسپانیا ادعا کرد که ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای فصل گذشته منچستریونایتد به پیشنهاد باشگاه ویارئال پاسخ مثبت داده و یک پیش‌قرارداد هم میان او و زیردریایی زرد منعقد شده است.

طبق ادعای این خبرنگار اسپانیایی، داستان پیوستن کاوانی به ویارئال به قدری جدی است که بازیکن اروگوئه‌ای که قراردادش با منچستریونایتد روز سی‌ام ژوئن به پایان رسید و او اکنون بازیکن آزاد است و در شهر ویارئال دنبال خانه‌ می‌گردد.

انتشار این خبر در حالی است که تا چندی پیش اعلام شده بود کاوانی در آستانه پیوستن به تیم فنرباغچه ترکیه قرار دارد. اگر چه این خبر هنوز رسمی نشده است، اما حضور این بازیکن در اسپانیا به‌عنوان نشانه‌ای از حضور وی در لالیگا قلمداد می‌شود.

زیردریایی زرد فصل گذشته تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد و فصل قابل قبولی داشت. از همه مهمتر اینکه صعود به این مرحله از رقابت‌ها، بودجه کافی در اختیار این باشگاه قرار داده است تا هزینه خرید بازیکنان جدید و پرداخت حقوق آنها را تأمین کند.

پیوستن کاوانی به ویارئال از یک نظر دیگر هم منطقی است که آن اضافه شدن تجربه‌ای جدید به تجربیات اوست. کاوانی پیش از این هرگز در لالیگا بازی نکرده است و ویارئال می‌تواند فرصت حضور در چهارمین لیگ از لیگ‌های معتبر اروپایی را برای او فراهم کند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم