کریمی: به‌دلیل کم‌تجربگی در دقایقی از بازی پراشتباه بودیم/ می‌خواهیم جهانی شویم

کریمی: به‌دلیل کم‌تجربگی در دقایقی از بازی پراشتباه بودیم/ می‌خواهیم جهانی شویم

هانیه کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص دیدار تیم ملی هندبال کشورمان برابر قزاقستان در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیا و شکست برابر این تیم، اظهار داشت: با اردوی اولی که به‌منظور معیارسنجی برگزار شد، در مجموع 6 مرحله اردو داشتیم و با سطح آمادگی بالا و انگیزه زیادی راهی مسابقات شدیم. قزاقستان که در بازی اول برابر آن به میدان رفتیم، میزبان بود و امتیاز زمین و داوری را داشت، در مجموع هم قزاقستان بین رقبای ما سخت‌ترین حریف ما بود.

وی در ادامه افزود: همیشه بازی اول در هر تورنمنت سخت‌ترین بازی است. در تیم ما به‌جز سه نفر از بچه‌ها که در قهرمانی آسیایی و‌ جهانی همراه تیم بزرگسالان بودند، سایر بچه‌ها اولین حضور خود را در مسابقات بین‌المللی تجربه کردند. تیم جوانان بعد از 4 دوره غیبت یعنی 8 سال در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر شده است.

کاپیتان تیم ملی هندبال جوانان کشورمان گفت: در مجموع باید بگویم بازی خوبی برابر قزاقستان داشتیم و  تمام توان خود را گذاشتیم اما به‌دلیل کم‌تجربگی در دقایقی از بازی پراشتباه بودیم.

کریمی در خصوص دیدار فردا برابر هندوستان نیز یادآوری کرد: اولین بازی ما با قوی‌ترین رقیب‌مان در این تورنمنت انجام شد و  شرایط مسابقه دست‌مان آمد و برای ما تجربه شد. در ادامه تلاش می‌کنیم که هر سه بازی خود را ببریم و با کوشش و همتی که داریم به سهمیه جهانی برسیم و نایب‌قهرمان شویم.

وی در پایان ابراز کرد: در این مسابقات دو سهمیه جهانی توزیع می‌شود و به همین دلیل همه خوب‌های آسیا فقط در مسابقات هستند، تیم‌هایی که انصراف دادند یا آماده نبودند یا اینکه شانسی برای کسب سهمیه نداشتند و در نهایت شاهد حضور بهترین‌های آسیا در این مسابقات هستیم.

 

انتهای پیام/+

منبع : تسنیم