کسر 10 امتیاز از اورتون به خاطر نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی

کسر 10 امتیاز از اورتون به خاطر نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اورتون به دلیل نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی لیگ برتر انگلیس، با جریمه کسر ۱۰ امتیاز نقره‌داغ شد. این باشگاه لیگ برتری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که از حکم کمیسیون لیگ برتر انگلیس هم شوکه و هم ناامید شده و به حکم صادره اعتراض خواهد کرد.

در بخشی از بیانیه باشگاه اورتون آمده است: «باشگاه معتقد است که کمیسیون، یک تحریم ورزشی کاملاً نامتناسب و ناعادلانه را اعمال کرده است. باشگاه قبلاً قصد خود را برای درخواست تجدیدنظر در این تصمیم به لیگ برتر اعلام کرده است. باشگاه اورتون معتقد است در اطلاعاتی که به لیگ برتر ارائه کرده است باز و شفاف بوده و همیشه به درستی این روند احترام گذاشته است. باشگاه اورتون این حکم را به رسمیت نمی‌شناسد. هم سختی و هم شدت تحریم اعمال شده توسط کمیسیون لیگ برتر، نه منصفانه و نه بازتاب معقولی از شواهد ارائه شده است».

اورتون که پس از پایان بازی‌های ملی جاری در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس پذیرای منچستریونایتد خواهد بود، در حال حاضر با 14 امتیاز در رده چهاردهم این رقابت‌ها قرار دارد و در صورت قطعی شدن کسر 10 امتیاز، با چهار امتیاز در قعر جدول 20 تیمی این رقابت‌ها کنار برنلی خواهد ایستاد.

انتهای پیام/