کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شاهرود/ نفت‌کش توقیف شد

کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شاهرود/ نفت‌کش توقیف شد

به گزارش مهر، سرهنگ علی کریمی عصر سه‌شنبه در گفتگو با رسانه‌ها ضمن بیان اینکه مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید نوری شاهرود به یک دستگاه نفت‌کش مشکوک می‌شوند، ابراز داشت: در پی این بازرسی از این نفت‌کش ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق شناسایی و کشف‌شده است.

وی از توقیف این نفت‌کش و دستگیری راننده خبر داد و افزود: ارزش این محموله برابر نظر کارشناسان امر دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف ۱۴ کیلو و ۲۱۰ گرم ماده مخدر توسط واحد گشتی کلانتری ۱۲ بسیج این شهر نیز خبر داد و ابراز داشت: واحد گشت کلانتری ۱۲ بسیج ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه شب گذشته به فردی که به طرز مشکوک و با کیسه‌ای در دست در حال تردد در سطح شهر بود مظنون می‌شود.

کریمی بابیان اینکه پس از توقف خودروی پلیس و پرس و جوی کوتاه و اظهارات ضدونقیض این جوان اقدام به بازرسی کیسه این فرد در کلانتری می‌شود، تصریح کرد: مأمور گشت کلانتری در این بازرسی ۱۴ بسته مواد مخدر از نوع شیره تریاک به وزن ۱۴ کیلو و ۲۱۰ گرم کشف می‌کند.

وی بابیان اینکه متهم دستگیر و به کلانتری انتقال یافت، افزود: با تکمیل پرونده این عامل قاچاق مواد به مرجع قضائی معرفی شد.