کمک ۷۰۰ میلیارد تومانی مردم استان فارس در ایام شیوع کرونا

کمک ۷۰۰ میلیارد تومانی مردم استان فارس در ایام شیوع کرونا

به گزارش مهر، عنایت الله رحیمی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه طرح حاج قاسم سلیمانی با تقدیر فعالیت‌های انجام گرفته در این طرح گفت: در این طرح همه به دنبال انسجام و همدلی بودند و به همین دلیل خداوند به آن برکت بخشید.

وی با اشاره به روند زولی ابتلاء به ویروس کرونا اظهار داشت: خوشبختانه روند بیماری در کشور نزولی شده و ما در فارس با استراتژی برقراری آرامش، شاهد همدلی و انسجام میان مردم و مسئولان بودیم.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه فعالیت‌های گروه‌های مرجع و دست اندر کاران در بحران کرونا موفق بوده است خاطر نشان کرد: همه مسئولان و نهادهای نظامی و امنیتی و کادر درمانی در مقابله با کرونا، نقشی بی بدیل ایفا کرده‌اند و این گام‌های مؤثر در بالا بردن مسؤلیت پذیری بسیار موفق بود.

رحیمی در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی مردم و مشارکت همگانی آنان در طرح شهید سلیمانی افزود: مردم و اصناف علی رغم مشکلات، مشارکت و حمایت خوبی در طرح داشته‌اند که بامحوریت مسؤلیت پذیری، قابل تقدیر است.

استاندار فارس با اشاره به اقدامات اولیه در آغاز شیوع کرونا گفت: تأمین نیاز مندی ها و تلاش‌های کادر درمان از جمله خدمات ارزنده این ایام است و در این راستا بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی دریافت شده است. رحیمی با ابراز امیدواری نسبت به ادامه طرح شهید سلیمانی نسبت به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد.