کودایی: جام ملت‌های آسیا آغاز راه فوتبال بانوان است/ فوتبال تیم‌های شرقی خیلی از ما جلوتر است

کودایی: جام ملت‌های آسیا آغاز راه فوتبال بانوان است/ فوتبال تیم‌های شرقی خیلی از ما جلوتر است

زهره کودایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در مسابقات جام ملت‌های آسیا تیم‌هایی شرکت می‌کنند که خیلی آماده هستند و تجربه بسیار بالایی در این سطح دارند.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال بانوان افزود: ما برای نخستین بار به این مسابقات راه پیدا کرده بودیم و تیم ما متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه‌ای بود که برای اولین بار در این مسابقات شرکت کرده بودند.

کودایی در خصوص مسابقه با هند اظهار داشت: این مسابقات شرایط خاص خودش را داشت و بهترین تیم‌ها با آمادگی بالا در این مسابقات شرکت می‌کنند. ما توانستیم در بازی اول نمایش خیلی خوبی داشته باشیم و از تیم هند که برای شرکت در این مسابقات لیگ‌شان را تعطیل کرده بود و چهارده بازی دوستانه داشت، مساوی بگیریم.

وی جام ملت‌های آسیا را آغاز راه فوتبال بانوان دانست و ادامه داد: شرایط سایر تیم‌های شرق آسیا را هم که همه می‌دانند. فوتبال آنها واقعا خیلی از ما جلوتر است. ما سعی کردیم اما نشد و این آغاز راه بانوان شد تا بتوانند در عرصه‌های بین المللی با تجربه بیشتر، افتخارآفرینی کنند.

کودایی همچنین درباره استخدام در بیمارستان چشم پزشکی گفت: خدا را شکر فکر می‌کنم. این قضیه، پیامدهای خوبی داشت و نه تنها من، سایر بازیکنان از آقای عزیزی خادم و خانم موسوی رئیس فدراسیون و نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال و همه عزیزانی که برای استخدام ما تلاش کردند کمال تشکر را داریم. امیدوارم بتوانم نماینده شایسته‌ای برای فوتبال بانوان باشم. استخدام ما، کار زیبایی بود که از سوی فدراسیون برای من و سایر بازیکنان انجام شد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان که به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شد درباره پیشنهاد بازی در تیم‌های خارجی اظهار داشت: فعلا از کشورهای دیگر پیشنهاد بازی ندارم اما تمام تمرکزم روی باشگاه خودم، ذوب آهن است که این هفته دربی با سپاهان را در پیش داریم.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم