کیانی: تلاشم کسب طلای جهان و 120 امتیاز مسابقات است/ دنبال رقم زدن اتفاق تاریخی هستیم

کیانی: تلاشم کسب طلای جهان و 120 امتیاز مسابقات است/ دنبال رقم زدن اتفاق تاریخی هستیم

ناهید کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تکواندوکاران در آستانه مسابقات جهانی مکزیک اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و با سیر صعودی به مسابقات قهرمانی جهان می‌رویم. با توجه به اختلاف ساعت زیاد ایران و مکزیک قرار است 5 روز زودتر  اعزام شویم تا با شرایط زمانی و آب و هوایی تطبیق پیدا کنیم. این اتفاق باعث می‌شود در مکزیک این فرصت را داشته باشیم تا تمرینات خود را ادامه بدهیم و به اوج آمادگی برسیم.

وی با ابراز رضایت از شرایط خود عنوان کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و به دنبال فتح سکوی جهانی هستم. دو دوره سابقه حضور در مسابقات جهانی را دارم، اما موفق به کسب مدال جهانی نشده‌ام. در هر دو دوره نیز پای سکو مبارزات خود را واگذار کردم، اما در حال حاضر از تجربه بیشتری برخوردار هستم. همچنین از لحاظ سیدبندی، رنک چهار مسابقات به من تعلق می‌گیرد که اتفاق خوبی است و امیدوارم نهایت استفاده را از این موضوع ببرم. 

دارنده مدال طلای آسیا در پاسخ به این سؤال که قهرمانی در آسیا چقدر به ملی‌پوشان برای باور توانایی‌هایشان کمک خواهد کرد، گفت: فکر می‌کنم همه بچه‌ها به این خودباوری رسیده‌اند که هیچ کاری غیر قابل انجام نیست. همه بچه‌ها این را می‌دانند و مطمئن هستم اتفاقات خوبی در مسابقات جهانی این دوره خواهد افتاد.

کیانی در خصوص اهداف خود در مسابقات جهانی عنوان کرد: همه این مسابقات مسیری به سمت کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس است و باید از این مسابقات امتیاز کسب کرده تا برای اولین بار در بخش دختران از طریق رنکینگ سهمیه را به دست آورم. همه تلاشم کسب ۱۲۰ امتیاز و مدال طلای مسابقات جهانی مکزیک است تا صعود قطعی به المپیک داشته باشیم.

وی در خصوص شانس سایر ملی‌پوشان کشورمان برای کسب مدال جهانی عنوان کرد: بچه‌ها با وجود سن کم، اما تجربه مسابقات برون مرزی و کسب مدال‌های مختلف را در کارنامه خود دارند. این موضوع کمک خواهد کرد تا تیم جوان ما به دنبال رقم زدن اتفاق تاریخی باشد که تا به حال انجام نشده است.

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم