گتوسو: ناپولی با تمام بضاعتش جلوی گرانادا بازی کرد/ تاوان اشتباهات احمقانه‌‌مان را دادیم

گتوسو: ناپولی با تمام بضاعتش جلوی گرانادا بازی کرد/ تاوان اشتباهات احمقانه‌‌مان را دادیم

به گزارش تسنیم، جنارو گتوسو سرمربی تیم فوتبال ناپولی پس از باخت 2 بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) تیمش در خانه تیم گرانادای اسپانیا در دور رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مشکلات موجود در تیم ناپولی اشاره داشت و از عملکرد مردان خود دفاع کرد. ناپولی برای این بازی به جز دروازه‌بان‌هایش تنها 12 بازیکن آماده داشت و در عرض دو دقیقه دو گل خورد تا کارش برای بازی برگشت که پنجشنبه هفته آینده در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا برگزار می‌شود، گره بخورد.

گتوسو به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما باید دقیق‌تر باشیم. موقعیت‌های فراوانی خلق کردیم، پس حق‌مان نتیجه‌ای بهتر بود. الان زمان مناسبی برای صعود یا عدم صعود نیست، چون برای ما اولویت بازگرداندن بازیکنان‌مان است. ما به تازگی متئو پولیتانو را هم از دست دادیم پس فایده صعودمان به دور بعدی چیست، وقتی که بازیکنانی نداشته باشیم که بتوانند به میدان بروند. تنها کاری که الان می‌توانیم انجام دهیم شمارش بازیکنان باقیمانده برای بازی‌های بعدی است. ما الان 10، 11 بازیکن‌مان را در اختیار نداریم و در میان آنها پولیتانو طوری از ناحیه قفسه سینه آسیب دیده است که نمی‌تواند درست نفس بکشد. ما نمی‌توانیم اینجا بنشینیم و گریه و زاری کنیم. باید دنبال راه حل باشیم.

با وجود در اختیار نداشتن تعداد زیادی از بازیکنانش، گتوسو از غیبت آنها به‌عنوان بهانه‌ای برای توجیه نتیجه بازی تیمش استفاده نکرد. او گفت: در فوتبال تقدیر یا سرنوشت وجود ندارد، بلکه این اشتباهات هستند که نتیجه یک بازی را تعیین می‌کنند. ما مرتکب اشتباهاتی شدیم و روی دو گلی هم که خوردیم احمقانه رفتار کردیم و تاوانش سنگینی هم برای آنها دادیم.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/