گردشگری ورزشی از مهم‌ترین شاخه‌های گردشگری است

گردشگری ورزشی از مهم‌ترین شاخه‌های گردشگری است

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان، سید عزت الله ضرغامی شامگاه پنجشنبه با حضور در محل برگزاری رقابت‌های آسیایی والیبال ساحلی در بندرعباس افزود: برگزاری این مسابقه‌ها اتفاق مهمی است چون دشمن در اوج برنامه ایران‌هراسی خود قرار داشت و سعی می‌کرد اینگونه القا کند که ایران امن نیست.

ضرغامی ادامه داد: ۴۲ کشور دنیا این روزها و شب‌ها شاهد هنرنمایی امنیت و تدبیر بودند که در سایه درک، فهم و شعور مردم ایران و هرمزگان اتفاق افتاد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اهمیت گردشگری ورزشی گفت: گردشگری ورزشی یکی از مهم‌ترین شاخه‌های گردشگری است و کشور ما در رشته‌های مختلف ورزشی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

ضرغامی تاکید کرد: برگزاری این رقابت‌ها در جایی مانند هرمزگان و بندرعباس با این روحیه و خون‌گرمی که بین مردم دیده می‌شود می‌تواند به رونق گردشگری ورزشی در این استان کمک کند.

در پایان ضرغامی در گفت‌وگویی صمیمانه با بازیکنان تیم والیبال ساحلی کشورمان با آن‌ها عکس یادگاری گرفت.

عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی روز پنجشنبه با استقبال رسمی مهدی دوستی استاندار هرمزگان وارد بندرعباس شد.

بازدید از کشتی هشت طبقه سانی، بازدید از اسکله نخل ناخدا بندرعباس و طرح‌های گردشگری شهرستان بندرخمیر و دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از جمله برنامه‌های وزیر میراث فرهنگی در سفر به استان هرمزگان بود.

منبع : مهر