گواردیولا: در بازی برگشت از بازیکنانم می‌خواهم که فقط خودشان باشند/ در این مرحله تیم کم‌تجربه‌ای هستیم

گواردیولا: در بازی برگشت از بازیکنانم می‌خواهم که فقط خودشان باشند/ در این مرحله تیم کم‌تجربه‌ای هستیم

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال منچسترسیتی با رقم زدن یک بازگشت شیرین، بازی باخته مقابل پاری‌سن‌ژرمن آن هم در پارک دو پرنس را برد. شاگردان پپ گواردیولا که تا یک ساعت پس از آغاز بازی یک گل از حریف عقب بودند با عملکرد خوبی که در نیمه دوم داشتند،عملکرد ضعیف‌شان در نیمه نخست را جبران کردند و با اندوخته‌ای بسیار ارزشمند به خانه برگشتند، جایی که سه‌شنبه هفته آینده باید میزبان پاریسی‌ها باشند.

پپ گواردیولا درباره بازی به خبرنگاران گفت: بازی را بسیار خوب آغاز کردیم اما گلی که دریافت کردیم سبب شد که بازیکنان‌مان تحت فشار قرار بگیرند. نیمه دوم اما از هر نظر عالی بازی کردیم. موفق شدیم خارج از خانه دو گل بزنیم که این کار بسیار مهمی است اما هنوز کار تمام نشده است و ما شش روز دیگر یک بازی بسیار سخت دیگر پیش رو داریم.

گواردیولا درباره دلیل افت عملکرد شاگردانش در نیمه نخست اظهار داشت: وقتی که گل اول را دریافت کردیم، تملک‌مان بر توپ در نقاط کلیدی زمین ضعیف بود. باید قبول کرد که منچسترسیتی از حضور در این مرحله از رقابت‌ها تجربه زیادی ندارد. تنها چیزی که من از بازیکنانم برای بازی برگشت می‌خواهم این است که خودشان باشند. ما داریم به شیوه‌ای مشخص، بازی‌های خوبی ارائه می‌کنیم پس نمی‌توانیم چیزی جز این انجام دهیم.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در پایان تأکید کرد: گاهی اوقات شما به کمی زمان بیشتر نیاز دارید تا استرس را از خودتان دور کنید و خود واقعی‌تان شوید. ما هم در نیمه دوم با شیوه فشار آوردن‌مان به حریف در نیمه دوم، این هدف را محقق کردیم. بازی کردن مقابل تیمی که نیمار، امباپه و دی‌ماریا دارد کار آسانی نیست، بنابراین من فقط می‌‌توانم بگویم که از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی هستم.

انتهای پیام/