گواردیولا: کسب چهار قهرمانی متوالی در جام اتحادیه لذت‌بخش است/ تیمم با شخصیت بازی کرد

گواردیولا: کسب چهار قهرمانی متوالی در جام اتحادیه لذت‌بخش است/ تیمم با شخصیت بازی کرد

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال منچسترسیتی با کسب پیروزی یک بر صفر برابر تاتنهام در فینال جام اتحادیه انگلیس در فصل 21-2020 برای چهارمین فصل متوالی و در مجموع برای هشتیمن بار قهرمان این رقابت‌ها شد تا در کنار لیورپول پرافتخارترین تیم‌های این جام باشند. تک گل آیمریک لاپورت کافی بود تا اولین جام از سه جامی که برای مردان پپ مانده بود، به دست آنها برسد.

گواردیولا پس از بالای سر بردن جام گفت: ما برای گل زدن بازی کردیم و عملکردمان هم واقعاً خوب بود. ما بی‌نهایت از اینکه اولین قهرمانی‌مان در این فصل با کسب چهارمین قهرمانی متوالی‌ در جام اتحادیه حاصل شد خوشحالیم. اینکه در 33 بازی اخیر 30 پیروزی داشته‌ایم هم لذت این قهرمانی را مضاعف می‌کند. در این برهه سخت که قرنطینه هست و زندگی مردم به خاطر کرونا، تغییر کرده ما توانستیم با این دستاورد حیرت‌انگیزه هواداران‌مان را خوشحال کنیم. تیم من بی‌نهایت باشخصیت بازی کرد و از دقیقه اول تا آخر تلاش کرد موقعیت گلزنی بسازد. البته در برخی از دقایق هم حریف ضدحملات خطرناکی می‌زد اما در کل بازیکنان ما بسیار خوب بازی کردند.

گل منچسترسیتی از روی یک ضربه شروع مجدد رقم خورد که در این فصل کمتر برای این تیم رخ داده است. گل‌مان خوب بود. ما کلی ضربه کرنر داشتیم. البته گلزنی از طریق این ضربات جزو نقاط قوت تیم ما نیست اما این بار توپ به خوبی فرستاده شد و گل خوبی هم به ثمر رسید.

سرمربی اسپانیایی آبی‌پوشان شهر منچستر در پایان گفت: زمان زیادی برای کار کردن نداریم. با وضعیتی که به وجود آمده است فقط می‌توانیم به اصول کار بپردازیم و آنها شامل ریکاوری می‌شود و پیدا کرده راهی برای آماده نگه داشتن بازیکنان از نظر جسمی و روانی است. یکسری از بازیکنان لیاقتش را داشتند که در این بازی به میدان بروند اما این وضعیتی است که تقویم بازی‌ها برای ما ساخته است و باید با آن کنار آمد.

انتهای پیام/