۱۰۹ ابتلای جدید به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

۱۰۹ ابتلای جدید به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-16

به گزارش تازه ترین ها، سیدعلیرضا مروجی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۷۰ هزار و ۲۲۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستانک کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا در منطقه تاکنون اظهار داشت: در این مدت چهار هزار و ۵۵۷ نفر نیز از دو بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل مرخص شده‌اند.
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شده‌اند، ابراز داشت: از این میزان ۴۵ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و دو بیمار هم در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه ۲۵۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۴۶ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
وی با اشاره به بستری ۱۳ نفر هم در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل خاطرنشان کرد: چهار نفر از این بیماران نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
مروجی گفت: متأسفانه در طول شبانه روز گذشته ۶ همشهری مبتلا به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست دادند.
وی همچنین از ابتلای ۱۰۹ مورد جدید به کرونا در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: با احتساب موارد ابتلای جدید تعداد کل مبتلایان به کرونا در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون از مرز چهار هزار نفر فراتر رفت و به عدد چهار هزار و ۸۲ مورد رسید.