۲۲ نفر از اراذل و اوباش معروف خوزستان دستگیر شدند

۲۲ نفر از اراذل و اوباش معروف خوزستان دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله قاطعانه با اراذل و اوباش، هفتمین طرح سراسری دستگیری و کنترل اراذل و اوباش در ۲ روز توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان و همکاری سایر یگان‌های انتظامی در سطح استان به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: مأموران پلیس به‌منظور پیشگیری از هرگونه شرارت، عربده‌کشی، سرقت به عنف، و… با هماهنگی مرجع قضائی ۴۲۹ نفر اراذل و اوباش خطرناک استان را که دارای سوابق کیفری و پرونده‌های مفتوحه قضائی هستند، مورد رصد و کنترل قرار دادند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در این طرح مأموران پلیس با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی ۲۲ نفر از اراذل و اوباش معروف دارای پرونده‌های کیفری اعم از سرقت، اخاذی، ضرب و جرح عمدی و موارد بی‌شمار دیگر را شناسایی و در عملیات‌های مقتدرانه و منسجم آن‌ها را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان گفت: از متهمان دستگیر شده ۲ قبضه سلاح جنگی کلت کمری، یک قبضه سلاح شکاری به همراه مهمات مربوطه، تعدادی سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

سردار صالحی عنوان کرد: مخلان نظم و امنیت، عوامل ناامنی، اشرار و کسانی که بخواهند به هر نحوی خدشه‌ای را به امنیت آحاد مردم وارد کنند، بدانند که پلیس قاطعانه با آن‌ها برخورد خواهد کرد.