۲۴مصدوم و ۴کشته درحوادث ترافیکی امروز/۲ مامور اورژانس مصدوم شدند

۲۴مصدوم و ۴کشته درحوادث ترافیکی امروز/۲ مامور اورژانس مصدوم شدند

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-02

عباس عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص حوادث ترافیکی بامداد امروز در استان اصفهان اظهار داشت: اولین حادثه ساعت چهار و ۲۵ دقیقه بامداد به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه این حادثه به دنبال برخورد نیسان و کامیون اتفاق افتاده بود، ابراز داشت: این حادثه در محور مورچه خورت به سمت میمه قبل از سه راهی «سُه» رخ داده بود.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات اورژانس از ایستگاه مورچه خورت که ۱۲ کیلومتر با محل حادثه فاصله داشته اعزام می‌شوند، افزود: این حادثه در ابتدا سه مصدوم داشته که همکاران ما حین امدادرسانی به این حادثه بودند.

وی افزود: به دلیل لغزندگی جاده نیروهای امداد قصد جابه‌جایی یکی از آمبولانس‌ها را به دلیل عدم ایجاد ترافیک داشتند که در حین جابجایی این آمبولاس کامیون دیگری که حامل آهن آلات بوده واژگون شده و به آمبولانس برخورد می‌کند.

عابدی تصریح کرد: به دنبال واژگون شدن کامیون دوم و برخورد با آمبولانس دو مأمور اورژانس و راننده کامیون نیز مصدوم می‌شوند.

وی با بیان اینکه در مجموع این تصادف زنجیره‌ای دارای ۸ مصدوم شامل هفت مرد و یک زن بوده است، ادامه داد: پنج مصدوم به صورت سرپایی درمان و سه نفر به بیمارستان گلدیس منتقل شدند.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان در خصوص حادثه ترافیکی واژگون شدن اتوبوس کارکنان پالایشگاه اصفهان در محور اصفهان – خمینی شهر نیز ابراز داشت: این حادثه ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه بامداد به مرکز اورژانس گزارش و هفت کد اورژانس و سه کد هلال احمر برای این حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه متأسفانه چهار مصدوم ۴۰ تا ۵۰ ساله جان خود را از دست دادند و از ۱۶ مصدوم حادثه سه نفر به بیمارستان گلدیس و ۱۳ نفر به بیمارستان ۹ دی خمینی شهر منتقل شدند.