۳۰۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۷ نفر

۳۰۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۷ نفر

آرش نجیمی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر دوهزار و ۴۲۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۳۰۹ بیمار قطعی مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۰۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه بستری شده‌اند، گفت: مجموع بیماران بستری در این مراکز به ۴۱۸ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند، ادامه داد: از روز گذشته تاکنون نیز ۹۴ بیمار بهبود یافته کرونا از این مراکز ترخیص شده‌اند.

نجیمی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر هفت بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست داده‌اند، ادامه داد: از این تعداد تاکنون تست دو نفر مثبت کرونا بوده است.